Kasadan gelen uğultu sesi nedir?

barış baskan

Centipat
Daha fazla  
4 aydır kullanıyorum ama bu sesi yeni fark etmeye başladım ya da yoktu yeni başladı. Sizce normal midir? Masadan olabilir mi? Masam çok oynak çünkü.

Ses coil whine gibi değil bildiğiniz uğultu sesi ama düşük şiddette çok duyulmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Fan sesi derken? Nasıl anlatayım böyle tam fan sesi gibi değil kasanın içinden geliyor sesi fanlardan gelmiyor sanki. Video mevcut ama buraya atamıyorum çalıştığım için telefondan yazıyorum mecburen.

Fan sesiyse normal midir sizce?

Yok mu başka yorumu olan arkadaşlar?
Dediğiniz ses sadece fandan gelir normaldir. Video vb varsa bida bakarız ama fan dışı psu fanı vb olabilir. Her türlü fan yani.

Dediğiniz ses sadece fandan gelir normaldir. Video vb varsa bida bakarız ama fan dışı psu fanı vb olabilir. Her türlü fan yani.
Peki hocam fan dan bu tarz bir uğultu sesi gelmesi normal midir? Eğer facebook verebilirseniz video atabilirim veyahut wp da olur.

Peki hocam fan dan bu tarz bir uğultu sesi gelmesi normal midir? Eğer facebook verebilirseniz video atabilirim veyahut wp da olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı