Kasadan herhangi işlem yaparken çıt çıt sesi geliyor

• Konuyu başlatan F1R
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

F1R

Hectopat
Bilgisayarda sıcaklık ile ilgili sıkıntı yok, HDD kullanmıyorum. Sebep ne olabilir? Genelde oyunlardan çıkınca oluyor.

Fanlardan geliyor olabilir, sürtüyor mu diye kontrol edin veya ek fan varsa devre dışı kaldığında da çıkıyor olabilir o ses, (elektrik anahtarı sesi de olabilir o ama fanlarda öyle bir anahtar varmı sorusu hakkına en küçük bir fikrim yok, tahmin yürütüyorum).

HDD kullanıyorum diye okumuşum kusura bakmayın.
Önemli degil. Bu olay başıma geldiginden beri tam ekran oynamadıgım oyunlardan başlat çubuguna geçtigimde bazen görüntüde ufak bozukluklar oluyor, 1 saniye kadar ama sadece imlecin olugu bölümde.

Son düzenleyen: Moderatör:
önemli degil bu olay başıma geldiginden beri tam ekran oynamadıgım oyunlardan başlat çubuguna geçtigimde bazen görüntüde ufak bozukluklar oluyor 1 sn kadar ama sadece imlecin olugu bölümde
Ses büyük ihtimal fanların birinden geliyor. Görüntüdeki bozukluğu anlamamız için, sürücülerinizin güncel olduğundan emin olup OCCT indirin ve 15 dakika GPU test yapın. Küçük ihtimal bellek ve monitör hatası da olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı