Kasalarımızın fotoğrafını atalım

İçini güncellemek yerine dışını güzelleştirdim zamanla.
Gayet güzel olmuş. Yenilikler kendini fark ettiriyor fazlasıyla. Öndeki 3 RGB fan (RGB'yi her ne kadar sevmesem de...) kasayı daha fazla ön plana çıkarmış, yakışmış.

Güle güle kullansın herkes, gayet güzel sistemleri var herkesin. Keşke bilgisayarla işim daha çok olsaydı da 1 maaşı yatırıp sağlam bir tasarım yapacak motivasyonu kendimde bulabilseydim. :D

@SideWinder Benim de Sapphire 3650 vardı. Sistemi yanlış hatırlamıyorsam 2008 ile 2012 yılları arasında kullandım. Bakmaya doyamazdım o karta. Şimdi "cücük" gibi kalır yenilerin arasında. :D

sapp.jpg

@Jira Size katılıyorum. İş güç derken, bilgisayara vakit ayıramıyor insan. Bir yerden sonra odak noktası olmaktan çıkıyor maalesef.

Gayet güzel olmuş. Yenilikler kendini fark ettiriyor fazlasıyla. Öndeki 3 RGB fan (RGB'yi her ne kadar sevmesem de...) kasayı daha fazla ön plana çıkarmış, yakışmış.

Çoğu kişi de olduğu gibi, kasayı aldıktan 2 sene sonra oyun hevesi bitti bende. Sonra birkaç kez düşündüm yükseltmeyi ama fiyatlar olsun, kur olsun erteletti hep. Şimdi de satılacak zamanı geçti çoğu parça. Birkaç fotoğraf düzenlemesi dışında çok bir şey de yapmıyorum. Zaten okul, iş derken laptop daha ön plana çıkıyor. Birkaç yerini boyayıp, masa değiştirip, masadaki gereksiz nesneleri de kaldırınca çoğu şey bitmiş oldu aslında...

Ama kasayı koyduğun ortamı biraz güzelleştirmek fark ettiriyor ya. Düzenli olunca göze de hoş geliyor.

@SideWinder Benim de Sapphire 3650 vardı. Sistemi yanlış hatırlamıyorsam 2008 ile 2012 yılları arasında kullandım. Bakmaya doyamazdım o karta. Şimdi "cücük" gibi kalır yenilerin arasında. :D

Eki Görüntüle 640221

@Jira Size katılıyorum. İş güç derken, bilgisayara vakit ayıramıyor insan. Bir yerden sonra odak noktası olmaktan çıkıyor maalesef.

Buydu bendeki. Windows 10'a geçene kadar güzeldi her şey. Sonra sürücü sorunları falan derken bir şeyleri patladı üstündeki...

download.jpg

Benim durum biraz daha farkı. Genel olarak güzel ve çekici parçalar orta - üst segmentte başlıyor. Bilgisayarda son çıkan oyunları en üst ayarlarda oynama (en üst ayarları bırak, haftalık 5 saat zor oyun oynayan biriyim) veya üst düzey iş programlarını kullanma gibi bir amacın olmayınca gereksiz yatırım yapası gelmiyor insanın.

Ama işim bilgisayarlar üzerine olsaydı kesinlikle daha çekici bir sistem dizerdim. Dış görünüşe önem veren biriyim, bu takıntımı da bilgisayarın kablolamasını iyi yaparak kendimi tatmin etmiş oldum. :D

Haliyle R5 1500x ve GTX 1050 Ti ile mutlu bir şekilde takılıyorum. :)

Buydu bendeki. Windows 10'a geçene kadar güzeldi her şey. Sonra sürücü sorunları falan derken bir şeyleri patladı üstündeki...

Eki Görüntüle 640232
Evet Windows 10 sorun oluyordu. Vista sürücüsü ile idare etmeye çalışmıştım bir süre. :D

Benim durum biraz daha farkı. Genel olarak güzel ve çekici parçalar orta - üst segmentte başlıyor. Bilgisayarda son çıkan oyunları en üst ayarlarda oynama (en üst ayarları bırak, haftalık 5 saat zor oyun oynayan biriyim) veya üst düzey iş programlarını kullanma gibi bir amacın olmayınca gereksiz yatırım yapası gelmiyor insanın.

Ama işim bilgisayarlar üzerine olsaydı kesinlikle daha çekici bir sistem dizerdim. Dış görünüşe önem veren biriyim, bu takıntımı da bilgisayarın kablolamasını iyi yaparak kendimi tatmin etmiş oldum. :D

Haliyle R5 1500x ve GTX 1050 Ti ile mutlu bir şekilde takılıyorum. :)

Ben de aynı şeyi yaşıyorum. Üst düzey bir sistem dizebilirim ama bilgisayarla artık çok fazla bir şey yapmıyorum. Bu hafta 2 saat bile oyun oynamamışımdır mesela. Eskiden video editleme ve 3D işlerim oluyordu. Şu an bunların hiçbirini yapmıyorum ve oyun oynayacak halim kalmıyor. Haliyle de çalıştığı sürece sorun yok diyor insan. :D Benim R5 1600 ve RX 570'de takılı kalma sebebim de bu. Bana fazla bile geliyor şu anda.

Bunlar da benim eskiler :)
Asus P5G41TM-LX, Intel E6500, 2GB RAM ve 9500GT (Temizlerken fanini kirmistim :D)
2016'da mutluydum, Cs:Go/Gmod/Outlast falan akiyordu ama 2019'da Windows10'a gecmemle performansi asiri dustu (SSD olmasina ragmen). Ben de onlari satip imzamdaki sistemi topladim
20200414_213533.jpg

20200126_113514-min.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı