Kasam çalışıyor ama monitöre sinyal gitmiyor

caller

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Bilgisayarım çalışıyordu. Regedit dosyası Windows welcome ekranını disable ede regedit dosyasını açtım bilgisayara reset attım açılmadı kasa çalışıyor ama görüntü yok mouse klavye ışıklar yok bilgisayar açılırken dit sesi gelmiyor bilgisayardan 10 saniyede bir tik sesi geliyor. Anakartım Gigabyte Gaming 5 yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Bilgisayarım çalışıyordu. Regedit dosyası Windows welcome ekranını disable ede regedit dosyasını açtım bilgisayara reset attım açılmadı kasa çalışıyor ama görüntü yok mouse klavye ışıklar yok bilgisayar açılırken dit sesi gelmiyor bilgisayardan 10 saniyede bir tik sesi geliyor. Anakartım Gigabyte Gaming 5 yardımcı olabilir misiniz?
Ekran kartını kontrol edin.

Hiç ekran gelmiyor kasa içinde herkes calisıyor
Bios pilini çıkardım taktım yine hiç ekran gelmiyor monitöre sinyal yok diyor bilgisayar kapama ve reset düğmesi çalışmıyor

Son düzenleme:
elektrik kablosunu ve takılı olan kabloların hepsini çıkar ve kasanın açma kapama düğmesine 3 saniye basılı tut bırak 10 saniye bekle bunu 3 defa tekrarla ve kablolarını geri tak sonra harici ekran kartı varsa çıkar , anakart'ın görüntü soketini kullan , ramler 1 den fazlaysa çıkar teker teker tak ve dene , ram sadece 1 adet ise ram yuvasını değiştir, görüntü gelecektir, görüntü gelince bir müddet kullan sonra harici ekran kartını tak arızalı olduğunu tespit ettiğin parçayı ayır ve kasaya takma kullanma!

Sisteminizi yazar mısınız? işlemci vs eğer intel işlemci kullanıyorsanız. Ekran kartından kabloyu çıkarıp anakarta takınız. Takmadan önce BIOS pilini çıkarım 1-2 dk bekleyiniz. Yazılımsal bir problemle karşılaşıyor olsaydınız direkt sistem açılır ve hata alırdınız ama görüntü gelmemesi ilginç başka bir şey yapmadığınızdan emin misiniz?

Sisteminizi yazar mısınız? İşlemci vs eğer Intel işlemci kullanıyorsanız. Ekran kartından kabloyu çıkarıp anakarta takınız. Takmadan önce BIOS pilini çıkarım 1-2 dk bekleyiniz. Yazılımsal bir problemle karşılaşıyor olsaydınız direkt sistem açılır ve hata alırdınız ama görüntü gelmemesi ilginç başka bir şey yapmadığınızdan emin misiniz?

Sistemim i5 4690K Z97 Gigabyte Gaming 5 anakart
Hala açılmadı en son Gigabyte App olan ez turner indirdim işlemciyi overclock yaptım program üzerinden ama bilgisayarı kullandım yani yaptıktan sonra 5 6 saat kullandım her şey 1 2 dk içinde oldu dedim bir kapat açayım PC'yi ekran gelmedi.
PC aça bildim ama kapat değince açılmıyor yeniden başlat değince açılıyor i5 4690K işlemci 3.90 Hz'de calisiyor bunu nasıl düşürebilirim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı