Kasam nasıl görünüyor?

Kasamı kendi çapımda biraz da para harcayarak özeleştirdim. 3 adet daha RGB fan daha bağlayacağım bu hali güzel mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam incik boncuğa para harcayacağına gidip de anakartı falan değiştirip sistemi güncellesen daha çok sevaba girersin.

Sana ne seni ne ilgilendiriyor forum burası istediğimi yaparım sana ne çok bilmiş.

Hayır bir hafta oldu olmadı alakasız bir konuda görselini attın dedik hepimiz sıvı soğutma parasını diğer donanımlara yatırsaydın diye. Merakımdan sordum.

Nereye baksam parlayan MSI sıvı soğutma ejderYası.

Artık ekran kartı güncelleme yapacağım zaman alacağım PSU.
Ekran kartında iki fanlı ama kalın olan modelleri seviyorum ben. İki fanlı Rog kartlar mesela 50 mm'den kalınlar genelde ama uzunlukları 300 mm'den az. Çok kaslı görünüyorlar o şekilde. Galax'ta da öyle modeller var.

Ekran kartında iki fanlı ama kalın olan modelleri seviyorum ben. İki fanlı ROG kartlar mesela 50 Mm'den kalınlar genelde ama uzunlukları 300 Mm'den az. Çok kaslı görünüyorlar o şekilde. Galax'ta da öyle modeller var.

RTX 3060 düşünüyorum bende.

Gayet güzel duruyor. Görebildiğim tek sıkıntı su pompasının hortumunun o kadar aşağıda olması. Sıvı soğutmam yok bilmiyorum ama sanki pompanın yukarıda olması gerekmiyor muydu? Bilen arkadaşlar bir yardımcı olabilirse güzel olur.

Hocam sıvı soğutmayı üst tarafa oturtamadık anakarta çarpıyordu bu şekilde taktık ama iyi soğutuyor boşta 25 derece yükte Max 40 derece.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı