Çözüldü Kasamdaki PCI braketi geri takılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dalvejah

Femtopat
Daha fazla  
Parçanın adını tam olarak bilmiyorum yanlışım da olabilir o yüzden fotoğrafını bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230905_145103.jpg
    IMG_20230905_145103.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Çözüldü: Anakartın kutusundan vidalayacağı bir aparat bulmuş onun ile vidaladı sorun çözüldü.
Bu arada sorun arkadaşımın sorunu benim değil o yüzden sorup söylediklerini söyleyeceğim;
"Dışarıdan vida ile bağlanmıyor, önceki kasamda bağlanıyordu bunda böyle değil"

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-05_160854426.png
    resim_2023-09-05_160854426.png
    159,6 KB · Görüntüleme: 17
Çözüldü: Anakartın kutusundan vidalayacağı bir aparat bulmuş onun ile vidaladı sorun çözüldü.

Anakartın kutusundan çıkmıyor bu arada, kasa ile beraber geliyor ve parmak vida ile vidalamaniz gerekiyor. Kasa ile beraber gelen poşetin içinden bulabilirsiniz. Hatta direkt kasa ile montajlı bir şekilde de geliyor ekstra bir şey yapmadığınız sürece. Kasa MSI MAG Forge 100m/r değil mi?

MSI MAG Forge 112r.
Anakartın kutusundan çıkmıyor bu arada, kasa ile beraber geliyor ve parmak vida ile vidalamaniz gerekiyor. Kasa ile beraber gelen poşetin içinden bulabilirsiniz. Hatta direkt kasa ile montajlı bir şekilde de geliyor ekstra bir şey yapmadığınız sürece. Kasa MSI MAG Forge 100m/r değil mi?

Geri
Yukarı