Kasan oyunların kodları değiştirilerek kasma azaltılabilir mi?

davutefe876543

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Mobile ağır gelen Hello Neighbor oyunum var. Acaba bu oyunun kodları değiştirelerek kasma azaltılır mı? İnternette bu yöntemle grafik arttıranlar bile var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette. Ne ile yaptın bilmiyorum ancak gereksiz API çağrılarını en aza indirerek oyunun performansını artırabilirsin. Bu şekilde buradan yardım almak çok mantıklı değil ama.

Bu şekilde olmuyorsa modellerin poligon sayısını düşürmen gerekebilir.

Selam arkadaşlar, Mobile ağır gelen Hello Neighbor oyunum var. Acaba bu oyunun kodları değiştirelerek kasma azaltılır mı? İnternette bu yöntemle grafik arttıranlar bile var.

Kodu nasıl değiştireceksin sen? Hadi değiştirdin ne işe yarayacak? Hayal ürünü.

O zaman optimizasyon sorunlu bir oyuna güncelleme getirerek sıkıntılarını nasıl çözüyorlar? Görüntünün işlenmesi için belli kütüphanelerden çağrılar yapılır buna da API call denir. Bunların sayısı ve süresi uygulamanın performansını belirler.

Tabii GameMaker gibi bir programda yaptıysa buna müdahale edemez.

O zaman optimizasyon güncellemesi getirsin oyun geliştiricisi para ödülü bile verir

Zarchiver and quick edit

Peki bunu nasıl yapabilirim kendim denediğimde ya grafikler artıyor ya da oyun açılmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…