Kasanın alt tarafına sıvı soğutma montajı olur mu?

Teşekkürler hocam eğer satın alırsam montajdan sonra fotoğraf gönderirim. Kasanın alt metal sacida Full mesh olduğundan soğutmasında çok fazla sorun olmaz gibi düşünüyorum.
Hayırlı olsun. Evet, belki PSU konumdaki yer sadece hava alıp vermez diğerlerine göre biraz daha pasif gelir, çok etki etmez ama ederse de, dediğim gibi değişirsiniz.

Hayırlı olsun. Evet, belki PSU konumdaki yer sadece hava alıp vermez diğerlerine göre biraz daha pasif gelir, çok etki etmez ama ederse de, dediğim gibi değişirsiniz.

PSU yuvası zaten geniş hocam PSU içerde küçük kalıyor yani yine PSU'nun olduğu yerdede hem yanlar hem alt zaten mesh yine arka kapak tarafida mesh PSU'nun olduğu yerde.

PSU yuvası zaten geniş hocam PSU içerde küçük kalıyor yani yine PSU'nun olduğu yerdede hem yanlar hem alt zaten mesh yine arka kapak tarafida mesh PSU'nun olduğu yerde.

Geniş ise çok iyi, benim kasa çok kötü bu konuda özellikle kablolamada işkence, sıvı soğutucu ve ekran kartı değişmeden önceki ve sonraki resimleri attım, sizin resimdeki gibi yapınca 5 derece daha fazla ısınıyordu, tabii 420mm ile 280mm karşılaştırmak yanlış olur :)

WhatsApp Görsel 2024-04-24 saat 14.16.02_6d50877f.jpg

WhatsApp Görsel 2024-04-24 saat 14.16.29_4062f0ee.jpg

Geri
Yukarı