Kasanın Çalışmasına Rağmen Ekrana Görüntü Gelmemesi

ErenY

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, birkaç aydır bu sorunu yaşıyorum. Bilgisayarı açıyorum ama ekrana görüntü gelmiyor. Ama yarım saat bekleyip güç düğmesini hızlıca kapatıp açtığımda ekrana görüntü geliyor. Bir bilgisayarcıya sordum, kasa şişmiştir dedi . Ekrandakileri kaldıramıyordur falan. Bilgisayarda 100 GB yer açtım ama durum değişmedi, hala aynı. Düzeltmek için ne yapabilirim?
İşletim Sistemi Windows 10.

Arkadaşlar merhaba, birkaç aydır bu sorunu yaşıyorum. Bilgisayarı açıyorum ama ekrana görüntü gelmiyor. Ama yarım saat bekleyip güç düğmesini hızlıca kapatıp açtığımda ekrana görüntü geliyor. Bir bilgisayarcıya sordum, kasa şişmiştir dedi . Ekrandakileri kaldıramıyordur falan. Bilgisayarda 100 GB yer açtım ama durum değişmedi, hala aynı. Düzeltmek için ne yapabilirim?
İşletim Sistemi Windows 10.
Sağlam bir teknik servise götürüp yaptırman lazım. Hiçbir detay vermemişsin kasayla alakalı.

Ekran kartını söküp dahili grafik işlemcisinden görüntü almayı denedin mi ?

Kasa şişmiştir? Ekran kartının driverları yüklü mü ve herhangi bir arızası var mı? Boş alan ile bir alakası yok ekran kartının.

Ekran kartı nin driver yüklü olmassa bile ekrana görüntü gelir Ekran karını söküp onbord dan görüntü al kardeş

Kart açılırken ekranda renkli çizgiler olurmuydu

CCleaner ile çektim kısaca.

Kasa şişmiştir? Ekran kartının driverları yüklü mü ve herhangi bir arızası var mı? Boş alan ile bir alakası yok ekran kartının.

Driverları yüklü ve arızası yok.

Ekran kartı nin driver yüklü olmassa bile ekrana görüntü gelir Ekran karını söküp onbord dan görüntü al kardeş

Kart açılırken ekranda renkli çizgiler olurmuydu
Hayır renkli çizgiler yok.
Ekran kartını söküp dahili grafik işlemcisinden görüntü almayı denedin mi ?

Daha denemedim.

Dosya Ekleri

• sistemim.png
    sistemim.png
    52,8 KB · Görüntüleme: 37
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı