Çözüldü Kasanın düğmesine tam basamamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kasanın düğmesine tam basamadım kenarından bastım ama açıldı bir zararı var mıdır? Tuşların bozulabildiğin duydum. Onun yerine PC'yi açmak için klaveye veya fareye atama yolur var mıdır?

Bende takıntı, tam basmazsam tekrar basıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın düğmesine tam basamadım kenarından bastım ama açıldı bir zararı var mıdır? Tuşların bozulabildiğin duydum. Onun yerine PC'yi açmak için klaveye veya fareye atama yolur var mıdır?

Mümkündür evet.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkten yapabilirsiniz.

Mümkündür evet.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu linkten yapabilirsiniz.
Böyle bir şey mi varmış. :O

Peki sistemin tam çalışamaması gibi bir sorun olur mu? yani güç kaynağının eksik, ramin tam kullanılamaması gibi. Ayrıca tuş eğilmesi nedir açıklarsanız sevinirim.
Güç tam gittiği için bir sıkıntı olmaz. Tam çalışır sonuçta giden elektrik bütün her şeyi harekete geçiriyor. Eksik gitmesi gibi bir durum söz konusu dahi olamaz. Eğer olursa PSU kaynaklı bir durum olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı