Kasanın Ön Jakına Kulaklık Takınca Gelen Cızırtı

Kaganiane

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba kasa' nın ön kulaklık jakına kulaklığı takınca ve işlem yapmıyorken kulaklığa çok yüksek olmasa da cızırtı geliyor. Bunu nasıl çözerim?

Kasanızda elektrik kaçağı olabilir. Kasanız eskiyse jak yıpranmış ya da yamulmuş olabilir. Kulaklıktan olmadığına eminsiniz diye düşünüyorum ama sorayım yine de, kulaklığı farklı yerde denediniz mi? Anakart ses çıkışında da cızırtı var mı? Ses ayarlarınızla alakalı bir şey olabilir.

Kasanızda elektrik kaçağı olabilir. Kasanız eskiyse jak yıpranmış ya da yamulmuş olabilir. Kulaklıktan olmadığına eminsiniz diye düşünüyorum ama sorayım yine de, kulaklığı farklı yerde denediniz mi? Anakart ses çıkışında da cızırtı var mı? Ses ayarlarınızla alakalı bir şey olabilir.
Kulaklığı telefonda da denedim fakat sadece müzik çalarken o cızırtı geliyordu müziği kapayınca kesiliyordu ve kulaklığı dün aldım ve philipsin kulaklığı ha tabi philips olunca bozulmaz mı oluyor diyebilirsiniz ama bu kadar yeniyken sorunun kulaklıkta olacağını sanmıyorum başka bir kulaklığı ön jaka takınca da bu sorun oluyor. Bir de ses kartı driver yüklü değil sanırım nasıl yüklerim? Bir türlü bulamadım :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı