Kasanın ön kulaklık giriş kısmı tam çalışmıyor

Ahmet Hakan 41

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklığı yeni aldım telefonumda 2 taraftanda ses veriyor, bilgisayarda ise arka jak ta yine 2 sindende veriyor. Ancak ön jaka takınca sadece bir tanesi çalışıyor. Babam geçenlerde yeni telefon aldı onun yanında gelen kulaklıkta aynı şekilde telefonlarda 2 tarafı da çalışıyor, arka jaktada 2 tarafıda çalışıyor ama ön jakta tek tarafı çalışıyor bu jakların yerini değiştirme olanağım var mı?

Kulaklığı yeni aldım telefonumda 2 taraftanda ses veriyor, bilgisayarda ise arka jak ta yine 2 sindende veriyor. Ancak ön jaka takınca sadece bir tanesi çalışıyor. Babam geçenlerde yeni telefon aldı onun yanında gelen kulaklıkta aynı şekilde telefonlarda 2 tarafı da çalışıyor, arka jaktada 2 tarafıda çalışıyor ama ön jakta tek tarafı çalışıyor bu jakların yerini değiştirme olanağım var mı?
Her ikiside kulaklık değildir, biri kulaklık, diğeri mikrofondur.

Her ikiside kulaklık değildir, biri kulaklık, diğeri mikrofondur.
Hayır. Ön tarafta 2 jak girişi var, birisi kırmızı diğeri yeşil kırmızı olan mikrofon yeşil olan kulaklık aynı şekilde arka taraftada kırmızı ve yeşil var kırmızı mikrofon yeşil kulaklık 2 taraftada yeşile takıyorum yani her ikiside kulaklık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı