Kasanın ön paneli kısa devre yapıyor

Fatih11

Hectopat
Merhaba. Kasamın ön panel kartı yani açma tuşu, USB, ses kartı arızalı. USB soketlerini anakarta bağladığım zaman kısa devre yapıyor. Başlatma butonunu soketlerini girdiğimde PC çalışmıyor. Tornavida ile çalıştırıyorum. Bu kart tamir olur mu? Olursa nereye yaptırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın modeli nedir? Aynı sorunu bende yaşadım. Garanti ile iletişime geçtim ve o parçanın aynısını bana gönderdiler. Yenisi ile değiştirdim ben parçayı. Sorunum çözüldü.

USB soketini Anakarta takmayın.
Takmıyorum çıkartıyorum zaten audio yu bile çıkarıyorum led uçlarında takmıyorum sadece güç soketini takıyorum çalışmıylr
Kasanızın modeli nedir? Aynı sorunu bende yaşadım. Garanti ile iletişime geçtim ve o parçanın aynısını bana gönderdiler. Yenisi ile değiştirdim ben parçayı. Sorunum çözüldü.
Kasam baya eski boyayıp led lambalar arb fanları falan taktım modifiye yaptım yani
Sa
USB kısmını takmak zorunda değilsiniz, sadece güç ve reset soketlerini bağlayın.
Sadece gücü takıyorum ama aynı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı