Kasanın ön paneli nasıl sökülür?

Kasanın Modeli , PowerBoost P1882B Kasanın altında bi el yeri varda yarın denerim ona göre yazarım teşekkürler.

Kırılmazmı hocam bu yerden çeksem ?
Kırılmaz ama abanma direkt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi yapacaksın ama benim kasamda çok daha fazla kuvvet uygulamak gerekiyordu kasadan kasaya değişiyor.

Kırılmaz ama abanma direkt.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi yapacaksın ama benim kasamda çok daha fazla kuvvet uygulamak gerekiyordu kasadan kasaya değişiyor.
Bugün söktümde tam sökemedim yaani söktümde kabloları çıkartamadım nasıl çıkartıcam peki o fan kablolarını?

Bugün söktümde tam sökemedim yaani söktümde kabloları çıkartamadım nasıl çıkartıcam peki o fan kablolarını?
Anakarttaki bağlantılarını sökeceksin ama tavsiye etmiyorum çünkü o pinler birbirine sürekli karışabiliyor ben tam çıkartmadan kabloluruyla beraber temizlemiştim. Kabloyuda çıkartacaksan anakarttan her bir pini çıkartırken videoya al bu sayede geri takarken hangisini nereye takacam diye düşünmene gerek kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı