Kasanın ön panelindeki camı iptal edip mesh yapmak

atkafası52

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Kasamda hava sirkülasyonu az ön taraf cam olduğu için. Ön tarafı mesh yapma şansım var mı acaba? İçeri toz girmemesi için ne yapabilirim?

Merhabalar arkadaşlar. Kasamda hava sirkülasyonu az ön taraf cam olduğu için. Ön tarafı mesh yapma şansım var mı acaba? İçeri toz girmemesi için ne yapabilirim?

Fotoğraf atar mısın? Her kasa farklı oluyor. Ayrıca düzgün malzeme bulmazsınız, kümese benzer kasa. Ucuz F/P kasa almak daha mantıklı olacaktır.

Bir kaç kasa modelinde ayrı olarak mesh panelleri satılmakta. Modeli paylaşır iseniz yardımcı olabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir post buldum, eğer ayrı olarak satılmıyorsa kendiniz de bir şeyler yapabilirsiniz sanki.

Linklerim bunlar hocam bir göz gezdirin isterseniz bu konulara.

Aynı dertten bende müzdariptim kasam Rampage squadron ön tarafta 2 adet 220mm fan var ama cam olduğu için özellikle yaz aylarında aşırı ısınıyordu bende camı komple söktüm oraya da bir şey takmadım açık kaldı direk sistem sıcaklıkları neredeyse 10 derece düştü tek kötü yanı kasa biraz çabuk tozlanıyor onu da temizliyorum 6 ayda bir olup bitiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı