Kasanın önündeki USB girişlerinin arkası boş

Utku42

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bu sabah bir olay fark ettim. Kalktığımda bilgisayarımı açacaktım fakat öndeki USB yerlerindeki mouse USB'si düşmüştü. Tekrar takmayı denedim. Taktım ama taktığım yerdeki USB'lerin arkası boştu. Kontrol etmek için USB girişinin içine baktım ve baktığımda kasadaki fanlar filan gözüküyordu. Kısaca USB girişinin arkası bomboştu. Yardımcı olursanız sevinirim. Anlamadıysanız da şu fotoğrafa bakabilirsiniz.

20220730_130047.jpg

20220730_130749.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba bu sabah bir olay fark ettim kalktığımda bilgisayarımı açacaktım fakat öndeki USB yerlerindeki mouse USB'si düşmüştü tekrar takmayı denedim taktım ama taktığım yerdeki USB'lerin arkası boşdu kontrol etmek için USB girişinin içine baktım ve baktığımda kasadaki fanlar filan gözüküyordu kısaca USB girişinin arkası bomboştu yardımcı olursanız sevinirim anlamadıysanızda şu fotoğrafa bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1468619

Eki Görüntüle 1468609

Soketler yok işte zamanında çıkartılmış anlaşılmayacak bir şey yok bunda. Düşme gibi bir durum olacağınıda sanmıyorum alınmış duruyor.

Başlangıç kitabı olarak Harry Potter iyidir.
Demiş ki farenin USB ucu düşmüş.
Yani yeni olmuş önceden orada mouse takılıymış.

Harry Potter'i bende severim hocam :D.

Başlangıç kitabı olarak Harry Potter iyidir.
Demiş ki farenin USB ucu düşmüş.
Yani yeni olmuş önceden orada mouse takılıymış.

Bence bayağı esrarengiz düşmesi için çokça bir kuvvet gerekli USB'yi takıp balyoz ile üstüne vurmak gibi esrarengiz.

Arkadaşlar kasayı açtım. Çıkan parçayı buldum. Takamadım. Onu takmak için diğer parçaları da çıkarıp takmam gerekiyor. O yüzden akşam uzun bir süre ayırıp yapacağım. Yine de teşekkürler.

Öncelikle merhaba. Bu sabah bir olay fark ettim. Kalktığımda bilgisayarımı açacaktım fakat öndeki USB yerlerindeki mouse USB'si düşmüştü. Tekrar takmayı denedim. Taktım ama taktığım yerdeki USB'lerin arkası boştu. Kontrol etmek için USB girişinin içine baktım ve baktığımda kasadaki fanlar filan gözüküyordu. Kısaca USB girişinin arkası bomboştu. Yardımcı olursanız sevinirim. Anlamadıysanız da şu fotoğrafa bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1468619

Eki Görüntüle 1468609

İçine düşmüş olabilir.

Arkadaşlar kasayı açtım. Çıkan parçayı buldum. Takamadım. Onu takmak için diğer parçaları da çıkarıp takmam gerekiyor. O yüzden akşam uzun bir süre ayırıp yapacağım. Yine de teşekkürler.

Bir bilgisayarcıya gösterebilirsin.

Geri
Yukarı