Kasanın power LED kablosu nerededir?

• Konuyu başlatan 5odonto
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
5

5odonto

Ziyaretçi
Merhaba. Elimde pegasus atrix kasa var. İnternetten bakıldığında mavi LED’leri ve LCD ekranı olan bir kasa. Fakat şu anda kasada hiçbir ışık yanmıyor. Tüm kablolara baktığımda Power LED kablosunu bulamıyorum. Görüntülü arama yapabilirim. HDD LED kablosu var takıyorum yerine fakat yine hiçbir ışık yanmıyor. Anakartım G31M-ES2L şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen yanlış taktınız. Anakart kitapçığına bakarak doğru yerlere takın. + ve - kutuplara dikkat edin.
+ ve - ler doğru yere geldiğine eminim. HDD + - yazıyor zaten oraya taktım fakat sistemin hiçbir ışığı yanmıyor. Power LED kablosunu bulamıyorum hatta yok. Sadece HDD LED kablosu ile ön taraftaki LED'lerin ve LCD ekranın yanacağınıda pek sanmıyorum.

+ ve - ler doğru yere geldiğine eminim.
Kutup olayını söylememin nedeni benim ThermalTake kasamdaki kablolarda da + ve - kutup var ama anakarta doğru yönde bağladığımda çalışmamıştı. Anakart Asus Aura. Ters çevirince çalıştı. Siz de deneyin kaybedecek bi şeyiniz yok, zincirlerinizden başka.:ajan:

Kutup olayını söylememin nedeni benim ThermalTake kasamdaki kablolarda da + ve - kutup var ama anakarta doğru yönde bağladığımda çalışmamıştı. Anakart Asus Aura. Ters çevirince çalıştı. Siz de deneyin kaybedecek bi şeyiniz yok, zincirlerinizden başka.:ajan:
ters takıp birde öyle deniyim

Gene olmadi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı