Kasanın RGB kontrolcüsü nasıl bağlanır?

kenan3421

Femtopat
Daha fazla  
Kasanın RGB kontrolcüsünü nasıl bağlayabilirim? Anakartım RGB desteği yok anakarta bağlamasam da olur fark etmez. Ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Ayrıca kontrolcuyu PSU'ya baglamak gerekiyor mu?

PSU' ya güç girişini sata kablosu veya molex kablosu üzerinden yapacak, fanların kablosunu da kontrolcüye takacaksınız bu kadar. Hatta kasanızın reset switch kablosunu da kontrolcüye takarsanız reset butonuna bastığınızda rgb efektlerini butonla da değiştirebilirsiniz. 👍

PSU' ya güç girişini sata kablosu veya molex kablosu üzerinden yapacak, fanların kablosunu da kontrolcüye takacaksınız bu kadar. Hatta kasanızın reset switch kablosunu da kontrolcüye takarsanız reset butonuna bastığınızda rgb efektlerini butonla da değiştirebilirsiniz. 👍
Peki kontrolcü de sata girişi varmı? Kasayı yeni sipariş ettim yani bilmiyorum.

Peki kontrolcü de SATA girişi var mı? Kasayı yeni sipariş ettim yani bilmiyorum.

Fotoğraf atar mısınız? Ya da marka model verir misiniz? Bu bilgiler olmadan nasıl yardımcı olabiliriz ki.

Dediğim gibi kontrolcünün fotoğrafını, marka modelini, fanlarınızın marka modelini ve anakartınızın marka modelini belirtirseniz uyumluluğunu ve bağlanmasını anlatabiliriz. Bu şekilde çok zor ve uzun olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı