Kasanın RGB Ledleri ASUS Aura Sync'den Kontrol Edilmiyor

ŞişkoBardak

Kilopat
Daha fazla  
Aşağıda görmekte olduğunuz gibi Aerocool Project 7 P7-C1 model kasaya sahibim. Kasayı satın aldıktan sonra kutu içerisinden kendine ait 1 tane RGB şerit LED çıkıyor. Zaten aynı şekilde kasanın ön tarafında bu LED'in aynısından montajlı olarak gelmekte. Normalde kasanın üst tarafında renkleri değiştirebileceğimiz manuel tuşlar mevcut. Yalnız kutu içerisinden ek olarak RGB LED'leri yazılım üzerinden kontrol edebilmemiz için LED'leri anakarta bağlıyacağımız bir kablo çıkıyor. Şimdi elimde bulunan ASUS Z270'e model anakarta bu kabloyu taktıktan sonra ASUS aura Sync programı üzerinden LED'leri kontrol etmek istiyorum ama istediğim renkleri elde edemiyorum. Ekteki videoda söylemek istediğimi daha net anlayabilirsiniz. Kırmızıyı seçtiğimizde kırmızı yanıyor yeşili seçtiğimizde yeşil yanmıyor, maviyi seçtiğimizde ise yeşil yanıyor. Gerçekten kafam çok karıştı hatayı nerede yaptığımı veya hata yaptım mı onu bilmiyorum. Biraz karışık oldu ama en anlamlı şekilde anlatmaya çalıştım. Yardımcı olacak arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_20191022-201817.png

IMG_20191022_201719.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aerocool'un kasa için yazılımı var. Burdan indirebilirsin, ne kadar kullanışlı bir yazılım bir fikrim yok.

Merhaba hocam, Asus Aura Sync. programında RGB Senkronizasyon bölümünde bu problem var. Onu kafanıza takmayın. Bende de Asus ROG Strix B350-F Gaming anakartımda ve X470-F Gaming anakartımda da aynı bu problem vardı. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Programda siz renk ataması yaptığınızda yani örnek veriyorum ; LED'lere istediğiniz bir rengi atayabiliyorsunuz değil mi ?

Yazılımdan kaynaklı bir sorun olabilir.
Merhaba hocam, Asus Aura Sync. programında RGB Senkronizasyon bölümünde bu problem var. Onu kafanıza takmayın. Bende de Asus ROG Strix B350-F Gaming anakartımda ve X470-F Gaming anakartımda da aynı bu problem vardı. Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Programda siz renk ataması yaptığınızda yani örnek veriyorum ; LED'lere istediğiniz bir rengi atayabiliyorsunuz değil mi ?
Merhaba [email protected] adresine yani bana e-posta atar mısınız? Size ulaşmam lazım.

Hayır ne yazık ki olmuyor. Orjinal ayarlarda da aynı problemi yaşıyorum . Gerçekten çok tuhaf bir durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı