Kasanın temperli camı kırılsa ne olur?

CoClown94

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayardan aşırı anlamıyorum ve de birazdan kasanın camını söküp içindeki tozları vs temizleyeceğim fakat geri temperli camı takarken veyahut ilk sökerken tedirgin olduğum bir şey var;
Varsayalım sökerken veya takarken temperli cam kırıldı;
İçindeki bileşenlere zarar gelir mi veya başka bir sıkıntısı olur mu?
Kırılmaması için ne yapmalıyım, ne yapmamalıyım?
Konunun başında da dediğim gibi bilgisayardan çok anlamıyorum o yüzden benim anlıyacağım şekilde anlatırsanız bir hayli güzel olur.

Bu nasıl soru? Camı silmek için bilgisayardan anlamak gerekmiyor zaten. Çıkarıp silip geri takacaksın zor bir şey değil.

Bilgisayardan aşırı anlamıyorum ve de birazdan kasanın camını söküp içindeki tozları vs temizleyeceğim fakat geri temperli camı takarken veyahut ilk sökerken tedirgin olduğum bir şey var;
Varsayalım sökerken veya takarken temperli cam kırıldı;
İçindeki bileşenlere zarar gelir mi veya başka bir sıkıntısı olur mu?
Kırılmaması için ne yapmalıyım, ne yapmamalıyım?
Konunun başında da dediğim gibi bilgisayardan çok anlamıyorum o yüzden benim anlıyacağım şekilde anlatırsanız bir hayli güzel olur.
Kasayı halıya yan yatırın öyle açın camı.Bi sıkıntı olmaz.

Bu nasıl soru? Camı silmek için bilgisayardan anlamak gerekmiyor zaten. Çıkarıp silip geri takacaksın zor bir şey değil.

Anlamıyorumdan kastım bahsi geçen konunun püf noktalarını bilmiyordum, kolay kolay kırılacak bir cam tipi değilmiş zaten, ayrıyeten sanırım okuduğunuzu anlamama problemi yaşıyorsunuz.

Geri
Yukarı