Kasanın üst fanları dönmüyor

b33rch

Hectopat
Daha fazla  
Kasanın üstündeki iki adet fan dönmüyor kablolar görseldeki şekilde bağlı.

image.jpg

image.jpg

PSU'ya mi bağlı anakarta mı?
PSU'ya bağlı.

Kablolar mı?

Diyecek bir şey yok kablo takılı diyorsunuz. Fanları tamamen kasadan çıkarıp tekrar kablo bağlantısı yapın. Dönüştürücü kullanıyorsanız onda sıkıntı olabilir.
Bir arkadaşın sistemi şu an ben de baktığımda anlayamadığım için konu açtım. Bu fanların kablolarının bağlı olduğu şey dönüştürücü olabilir mi?

IMG_3938.jpeg

Fan kabloları buna bağlı, bu da PSU'ya.

PSU'ya bağlı.

Kablolar mı?

Bir arkadaşın sistemi şu an ben de baktığımda anlayamadığım için konu açtım. Bu fanların kablolarının bağlı olduğu şey dönüştürücü olabilir mi?

Eki Görüntüle 1868659

Fan kabloları buna bağlı, bu da PSU'ya.

Size önerim fanı kasadan tamamen çıkarın. Fan kasada değilken kabloları bağlayın ve deneyin. Hem yanlışlık olma ihtimali düşer hem de o esnada dönüştürücüde temassızlık var mı anlamak için kabloyu falan zorlarsanız.

Size önerim fanı kasadan tamamen çıkarın. Fan kasada değilken kabloları bağlayın ve deneyin. Hem yanlışlık olma ihtimali düşer hem de o esnada dönüştürücüde temassızlık var mı anlamak için kabloyu falan zorlarsanız.
Teşekkürler. Son yükkediğim görsel dönüştürücü mü?

Teşekkürler. Son yükkediğim görsel dönüştürücü mü?

Evet dönüştürücü var ama amacını anlayamadım. Yani o kablo fan çoklayıcına mı bağlı ya da dönüştürücünün diğer ucunda ki kablo ne tam belli olmuyor. Dediğim gibi fanı tamamen söküp kabloları vs. göstererek takmanız daha anlaşılır olur.

Geri
Yukarı