Kasanın üstüne beşli priz düştü

Merhaba, kasanın üstüne beşli priz düştü ve üstünde 2 tane priz takılıydı. Yaklaşık 20-30 cm yükseklikten düştü, kasaya bir zararı olur mu?
Herhangi bir kasma donma veya görüntüde bir sorun yok ama donanıma zarar gelme ihtimali var mı bilmiyorum.

5'li priz düştüyse bir şey olmaz ama 6'lı priz için aynı şeyi söyleyemem.

Merhaba, kasanın üstüne beşli priz düştü ve üstünde 2 tane priz takılıydı. Yaklaşık 20-30 cm yükseklikten düştü, kasaya bir zararı olur mu?
Herhangi bir kasma donma veya görüntüde bir sorun yok ama donanıma zarar gelme ihtimali var mı bilmiyorum.
En fazla olacak şey hdd nin çizilmesi o da %0.0001 ihtimal hdd n yoksa hiçbirşey olmamıştır eğer varsa da olma ihtimali düşük

Amerikan uçlu priz ise fps düşüşü olabilir.

Abi ben kasayı arada tekmeliyordum yanlışla oyunlarda falan bakmıyordum bile. Yeni kadaya geçtim. Kasa yeni nesil olduğu için sağlam olmaz düşüncesiyle masaüstüne koydum. Önceki kasa 2007'den kalma sağlam ya insan güveniyor.

Kasa 🗿

Dosya Ekleri

• 20230604_224054.jpg
    20230604_224054.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 72
Abi ben kasayı arada tekmeliyordum yanlışla oyunlarda falan bakmıyordum bile. Yeni kadaya geçtim. Kasa yeni nesil olduğu için sağlam olmaz düşüncesiyle masaüstüne koydum. Önceki kasa 2007'den kalma sağlam ya insan güveniyor.

Kasa 🗿

Hocam kasayı yan çevirip TV ünitesi olarak kullanabilirsiniz. 😂

Hocam bu dediğiniz direk ekran kartına işlemciye gelse bence gene bişey olmaz. Bunların yapıldığı malzemeler plastik değil çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı