Kasanın üstüne kedi yatması sıkıntı olur mu?

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Kedim 1.5 kilo vardır maksimum ve arada kasanın üstünde sıcacık uyuyor, yatıyor. Seviyorum ama tüy döküyor bayağı, indirmeli miyim? Masada kasa koyma yeri var oranın arasına koydum, kasa masaüstünde değil düşemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kedim 1.5 kilo vardır maksimum ve arada kasanın üstünde sıcacık uyuyor, yatıyor. Seviyorum ama tüy döküyor bayağı, indirmeli miyim? Masada kasa koyma yeri var oranın arasına koydum, kasa masaüstünde değil düşemez.

Kasanın içine tüy kaçar haberin olsun uğraşırsın temizlemekle.

Fotoğraf atsan da yüzümüz gülse: )

Sistemin içine giren tüyler birikim yaptığında ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Fanların bozulmasından tutun da güç kaynağının çok ısınıp sisteme mortu çektirmesine kadar yığınla yere gidebilir. Ben ayda bir her yerini temizlerim derseniz çok problem olmaz.

Hocam daha yeni aldık o yüzden birkaç haftaya temizleyeceğim. Zaten daha bugün cıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ki monitörün arkasında bile yatıyor. kasanın üstünde filtre varsa sorun olmayacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı