Kasanın yan kapağı açık kullanmak sorun teşkil eder mi?

Quarins

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus prime b450 m k-II ,ryzen 5 3500x , sapphire pulse rx 570 , silicon power turbine 2x8 ram ,GB-L05B kasa kodu ,550w psu
Sapphire Pulse RX 570 var sistemimde ve yan kapağı dolap gibi açılıyor, sürgülü. Ekran kartı fazla ısındığı zaman yan kapağı açıp oyuna devam ediyorum ve ekran kartı 80-85 derecelerde 70-75'e düşüyor. Yan kapağı açık kullanmak PC için sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire Pulse RX 570 var sistemimde ve yan kapağı dolap gibi açılıyor, sürgülü. Ekran kartı fazla ısındığı zaman yan kapağı açıp oyuna devam ediyorum ve ekran kartı 80-85 derecelerde 70-75'e düşüyor. Yan kapağı açık kullanmak PC için sorun teşkil eder mi?
Sadece kasanın içi çok fazla tozla dolar. Ben de arada dediğin gibi kapağı açık kullanıyorum. Bir de kapak açıkken daha fazla fan sesi geliyor.

Dış etkenlere karşı koruması zayıf olur. Dikkat edin. Başka zararı olmaz.

Sıkıntı olmaz, tak sıkıntı kasanın içi biraz daha hızlı ve fazla toz olur o kadar.

Şahsen yan kapağı açık kullanıyorum. Kasanın kapağını kapattığım zaman fazla ısınıyor çünkü eski kasa ve soğutması iyi değil. Açık bırakmanın 2 sorunu var. 1 çok fazla toz toplaması. 2 ses yapması.

Geri
Yukarı