Kasanızı nasıl kullanıyorsunuz?

Kasanızın yan panelleri açık mı kapalı mı?

• Açık

• Kapalı

• Hem cam panel, hem de ön ızgara açık

• Her yer açık. Püfür püfür!

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Görkem Umut

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Ben açıkçası kasanın her tarafını açık kullanıyorum. Tozlanmasını pek umursamıyorum. Gözüme çarparsa üç beş ayda bir defa toz temizliği yapıyorum. Kasa Xigmatek Beast. Çok güzel hava akışı olan bir kasa aslında ama zaten üç tarafı da açık olunca hiçbir önemi kalmıyor. Püfür püfür. :D

Etkili bir hava akışı sağlayıp onu korumak ve tozlanmayı önlemek için Mesh panel kasamı önünde ve arkasında yeterli alan kalacak şekilde masanın üstünde kullanıyorum.

Kasam Casper Neo. Açık kullanıyorum ama hava akışıyla falan hiç ilgisi yok. Bir gün kasayı temizlerken kapağın vidalarını kaybettim, aramaya da uğraşmadım, öyle açık kullanıyorum. Kapalı da olsa açık da olsa 100 derece zaten Allah'ın belası E6600.

CASPER NEO KASA SATILIK

Kasam Casper Neo. Açık kullanıyorum ama hava akışıyla falan hiç ilgisi yok. Bir gün kasayı temizlerken kapağın vidalarını kaybettim, aramaya da uğraşmadım, öyle açık kullanıyorum. Kapalı da olsa açık da olsa 100 derece zaten Allah'ın belası e6600.

CASPER NEO KASA SATILIK

Hocam bir gün kurtulursanız üstünde sucuk pişirmeyi deneyip videoya kaydedin garanti 500k izlenme :D

Yeni konular

Geri
Yukarı