Kasaya çay dökülmesi

ysfszl

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamın üstünde filtre var, filtereden içeri aşağı yukarı 1 yudum soğuk şekersiz çay döküldü. Ben hemen hızlıca davranıp peçeteyle değen yerleri sildim, anakarta dökülmemiş gibiydi. Ekran kartının kapağının üstüne dökülmüştü, sildim. Çay döküldüğünde PC kapalıydı ve gece boyu kapalı kaldı. Yeni açtım ve herhangi bir sorun göremiyorum. Sizce geç bir şeyler çıkabilir mi?

Zaten toz filtresi birazını tutar, 1 yudum döküldüyse sadece yukarıdan ekran kartına gelecek şekilde az miktar dökülmüştür, fenerle baktığınız zaman da bir şey yoksa ve şu ana kadar zaten kurumuştur. Bir sorun yoksa, bir problem olmadığını düşünüyorum. Ekran kartının arka tarafı zaten koruma için.

Arkadaşlar kasamın üstünde filtre var, filtereden içeri aşağı yukarı 1 yudum soğuk şekersiz çay döküldü. Ben hemen hızlıca davranıp peçeteyle değen yerleri sildim, anakarta dökülmemiş gibiydi. Ekran kartının kapağının üstüne dökülmüştü, sildim. Çay döküldüğünde PC kapalıydı ve gece boyu kapalı kaldı. Yeni açtım ve herhangi bir sorun göremiyorum. Sizce geç bir şeyler çıkabilir mi?
Kuruduyusa sorun olmaz. Şekersizmiş ne de olsa. Kalıntı kalacağını da sanmıyorum. Eğer için hiç rahat etmiyorsa anakartı söküp incele. Kalıntı varsa sulu boya fırçasından kalın bir fırçayla temizle.

Sorun olacağını düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı