Kasaya darbe bilgisayarı nasıl etkiler?

Hiç anlayamıyorum sizin gibileri. Bu güne kadar sinirlenip ne bir ekipmanıma ne de kasaya vurdum en fazla yaptığım şey sandalyenin koluna vurmaktı sinirleniyorsan oynama oynayamıyorsan hiç oynama soruna gelince de her şey olabilir PSU arızalanır anakart yerinden oynar.

Sinirleniyorsanız oynamayın, sizi oynamanız için zorlayan falan mı var? Sana oyun oynamak yaramıyor demek ki ya oyun tarzını değiştir ya da oynama.
Çaresizlikten zula oynuyorum ya. Zula en düşükte de kasıyorsa FL Studioda sesleri yavaş açıyorsa Google chrome 5-10 saniyede açılıyorsa sinirlenmeyip ne yapalım? Neyi açsam bilgisayarda sinirlenip vuracağım zaten.
Oyunu kahır çekmek için oynamıyorsun. Oynayabildiğin bir oyunu oyna.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Varmı ki? Önersene..
Hiç anlayamıyorum sizin gibileri. Bu güne kadar sinirlenip ne bir ekipmanıma ne de kasaya vurdum en fazla yaptığım şey sandalyenin koluna vurmaktı sinirleniyorsan oynama oynayamıyorsan hiç oynama soruna gelince de her şey olabilir PSU arızalanır anakart yerinden oynar.
Herşey yavaş be kardeşim. RTX 2080 Super alıp RTX 3000 çıkıcak diye geri vermiştim o zamandan beri 6-7 yıllık bilgisayarımda zaman geçirmeye çalışıyorum.
Öfke kontrolünüzü yenmeden sakın iyi bir PC almayın.
Genelde böyle değilim ama düşünsene 6-7 yıldır bu bilgisayara mahkumsun. Patlıyorum bazen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı