Kasaya ekstra fan takmak istiyorum

muharrem55

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar, benim kasam da arkada bir tane fan bulunmakta ve esktra fan takmak istiyorum. Fanları takma yerleri yok nasıl yapacağım. (kablo ve fan).
Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
hp-compaq-500b-wu332ea-x.jpg
Kasa bu.

Kasa pek iyi değil. Yeni kasalara baksan iyi olur.

Sana 707Bk önerebilirim 4 tane fan yuvası var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki arkadaşlar anladım fan takamayacağım, ve şunu düşündüm kasanın yan kapağını açsam nasıl olur? çünkü tek bir fan var kasada?

Peki arkadaşlar anladım fan takamayacağım, ve şunu düşündüm kasanın yan kapağını açsam nasıl olur? çünkü tek bir fan var kasada?
Kasanın kapağını açarsan daha fazla ısındığını görürsün. Onun yerine kaç tane fan takmak istediğine, nerelere takman gerektirdiğine araştırıp karar verdikten sonra metal renkli kalemler var. Onlardan bir tane edinip özenle-içeride ki donanıma, konumlanmasına dikkat ederek- çizdikten sonra vida deliklerini kolayca delebilir veya çizdikten sonra gidip matkap kullanan-bulunduran her hangi bir yerde yaptırabilirsin. Sonra vida yuvalarına kauçuk temin etmen güzel olur çünkü o fanlar çok titreyecektir. Taktıktan sonra ister aparat kullanırsın istersen güç kablosundan direk ek çekersin burası sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı