Kasaya Fan Bağlamak

Makaleler
1
Daha fazla  
Uzatmadan direk konuya gireyim. Kasaya fan bağlamak istiyorum bir tane daha. Fakat 2 adet anakarta, 3 adet molex bağlantısı ile fan bağladığım için güç kaynağına veya anakarta fan bağlama şansım kalmadı. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzatmadan direk konuya gireyim. Kasaya fan bağlamak istiyorum bir tane daha. Fakat 2 adet anakarta, 3 adet molex bağlantısı ile fan bağladığım için güç kaynağına veya anakarta fan bağlama şansım kalmadı. Ne yapabilirim?
Merhaba arkadaşım aşağıdaki linklerdeki ürünler işine yarayabilir diye düşünüyorum.

Silverstone CPF04 8x PWM 4Pin Fan Çoklayıcı (SST-CPF04) Fiyatı
Akasa Flexa P5 5 Çıkışlı, Özel Kılıflı PWM Çoklayıcı Kablo Fiyatı
Akasa CB001 Molex/4x3-Pin Hız Düşürme Özellikli Fan Fiyatı

Silverstone CPF04 8x PWM 4Pin Fan Çoklayıcı (SST-CPF04) Fiyatı
Bu linkteki aletin kullanımı hakkında bilginiz var ise iletirseniz sevinirim.
Tabiki. Şöyle bu ürünü sata disklerinizi besleyen güç kaynağının sata soketine baoğlıyorsunuz. Kasanızda bulunan 4 pin veya 3 pin pwm soketine sahip fanlarınızı bu çoğaltıcı üzerindeki pwm soketlerine bağlıyorsunuz. Bu çoğaltıcı üzerinde 8 adet 4 veya 3 pin pwm fan destekler.

Daha anlaşılır olması için akşam bir video çeker paylaşırım sizinle.

Tabiki. Şöyle bu ürünü sata disklerinizi besleyen güç kaynağının sata soketine baoğlıyorsunuz. Kasanızda bulunan 4 pin veya 3 pin pwm soketine sahip fanlarınızı bu çoğaltıcı üzerindeki pwm soketlerine bağlıyorsunuz. Bu çoğaltıcı üzerinde 8 adet 4 veya 3 pin pwm fan destekler.

Daha anlaşılır olması için akşam bir video çeker paylaşırım sizinle.
Teşekkürler, videonuzu bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı