Kasaya HDD nasıl takılır?

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kasada HDD koyma yeri burası olarak gösteriyor. Buraya taktigimda ise fotoğrafta da görüldüğü gibi kasaya doğru giriyor. Bunu daha farklı nasıl takabilirim ve daha 1 HDD'im daha var.

Kasanın modeli Rampage fusion

Dosya Ekleri

• IMG_20230609_221706.jpg
    IMG_20230609_221706.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Kasaya doğru giriyor ne demek ? HDD yerine takarsan elbette içeri doğru gidecek. Kablolardan net gözükmüyor bu arada.
Hocam fotoğrafın üst tarafına bakarsanız görürsünüz düz bir şekilde taktım ve takmam gereken kablo bilgisayar kasası engelliyor üste taksamda aynı şekilde engelliyor. Boştada bırakmak istemiyorum Hdd yi nasıl yapabilirz?

Hocam fotoğrafın üst tarafına bakarsanız görürsünüz düz bir şekilde taktım ve takmam gereken kablo bilgisayar kasası engelliyor üste taksamda aynı şekilde engelliyor. Boştada bırakmak istemiyorum Hdd yi nasıl yapabilirz?
Hocam kabloları yaslayıp kapağı zorla kapatmıştım ben. Kablo düzeni olmayan kasa olunca böyle oluyor.

Hocam kabloları yaslayıp kapağı zorla kapatmıştım ben. Kablo düzeni olmayan kasa olunca böyle oluyor.
Kapağı düzgün kapatabiliyorim kablolar pek engel değil fakat o kabloyu hdd ye takamıyorum kablonun dışarı doğru dönmesi lazım öyle oluncada kasanın altına deyiyor ve zarar görecek

Arkadaşlar kasada HDD koyma yeri burası olarak gösteriyor. Buraya taktigimda ise fotoğrafta da görüldüğü gibi kasaya doğru giriyor. Bunu daha farklı nasıl takabilirim ve daha 1 HDD'im daha var.

Kasanın modeli Rampage Fusion.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben böyle yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı