Kasaya tekme attıktan sonra bilgisayar açılmıyor

CaNDiLmEn

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Dün öğlen CS'de bu reko gireyim dedim. Maçta kötü oynamaya başlayınca maçın ortasında sinirden PC'ye bir tekme salladım, ondan sonra monitörün ekranı dondu ve PC kapandı. Ne yapmam lazım çok korkuyorum 😭😭. Bildiğiniz bir yöntem varsa söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön tarafından tekme attıysan arka taraftan da tekme at. Hizaya gelsin parçalar (!).
Hocam ben de aynı sorunu yaşamıştım şimdi dediğinizi yaptım (!) Çok sağolun kasam masaya zor sığıyordu sayenizde küçüldü kasam masaya daha rahat koyabilirim(!)

Ne saçma soru neyi nasıl becermiş tekme attım diyor işte. Tekme nasıl atılır diye yazarsan çıkar onu soruyorsan?

Monitöre vurabilirdi, klavyeyi kırabilirdi anlıyorum ama kasaya tekme atmak nedir? ve ayrıca şaka amaçlıda olsa gerçek cevabını verdim. Zaten herkes konuda gülme tepkisi atmış.

Monitöre vurabilirdi, klavyeyi kırabilirdi anlıyorum ama kasaya tekme atmak nedir? ve ayrıca şaka amaçlıda olsa gerçek cevabını verdim. Zaten herkes konuda gülme tepkisi atmış.
Olabilecek bir şey. Refleks olarak bende sinirlenince ilk tekme sallarım veya ayağımı yere vururum. Kasa da ayağının altındaysa geçmiş olsun. Zaten kalkıp da masanın üstündeki kasaya tekme atacağını düşünmüyorum :D

Selamünaleyküm. Dün öğlen CS'de bu reko gireyim dedim. Maçta kötü oynamaya başlayınca maçın ortasında sinirden PC'ye bir tekme salladım, ondan sonra monitörün ekranı dondu ve PC kapandı. Ne yapmam lazım çok korkuyorum 😭😭. Bildiğiniz bir yöntem varsa söyler misiniz?

Hocam format atmayı denedinizmi.

Motoru inmiş kardeşim yarın dükkana getir hallederiz.Normalde 10 bine hallederdik başkasına ama sen sevdiğimiz kardeşimizsin.Sana 14 bine hallederiz.(!)

Geri
Yukarı