Kasayı temizledikten sonra hoparlörden ses gelmiyor

GörkemTskn

Decapat
Bilgisayarımın kasasını temizledikten sonra bilgisayarı tekrar açtım ama sesin gelmediğini gördüm. Hoparlöre iyice baktım ama onda sıkıntı yok. Sıkıntının jak girişlerinde olduğunu düşünüyorum. Eğer orada değilse beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ses gelmesi için alternatif bir yol varsa onun da çok yardımı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temizlerken jak girişlerini içeriden anakarta bağlayan ince kabloları oynatmış falan olabilir misiniz? Gerçi pek gevşek bağlantılar değildirler ama kasa temizliğiyle ilgili başka bir şey gelmedi aklıma.

Hayır oynatmış olma ihtimalim yok kablolara fazla dokunmadım.
Temizlerken jak girişlerini içeriden anakarta bağlayan ince kabloları oynatmış falan olabilir misiniz? Gerçi pek gevşek bağlantılar değildirler ama kasa temizliğiyle ilgili başka bir şey gelmedi aklıma.
Anakartın üzerinde sarı bir tuş vardı ona basmıştım bilgisayarı açmadan önce acaba ondan dolayı bir sorun olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı