Kasılmalı, boss kesmeli oyun önerisi

Efems

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
A320M
İşlemci
AMD Ryzen 5 4500
Elden Ring'i bitirdim. Witcher 3 sarmadı. Sekiro da sanki DLC gibi geliyor (öyle olmadığını biliyorum). Bu 3 oyun dışında kasılmadan ilerlemesi imkansız oyun önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden Ring hariç diğer souls oyunlarını oynamadıysanız hepsini oynayın derim. Hepsi belli bir kalitenin üzerindedir. Onun dışında belki size hitap etmez ama 2D olarak Hollow Knight öneririm. Diablo IV yine güzel oyundur. Tavsiye ederim. Hem yeni çıktı. Taze taze iyi gelir. :)

Elden Ring hariç diğer souls oyunlarını oynamadıysanız hepsini oynayın derim. Hepsi belli bir kalitenin üzerindedir. Onun dışında belki size hitap etmez ama 2D olarak Hollow Knight öneririm. Diablo IV yine güzel oyundur. Tavsiye ederim. Hem yeni çıktı. Taze taze iyi gelir. :)
Elden Ring bitirdikten sonra diğer From Software oyunlarını oynayayım dedim sadece Sekiro oynayabildim. :D Dark Souls garip bir oyun, beni içine çekemedi. Sekiro'nun ise parry mekaniğinin verdiği haz anlatılamaz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Elden Ring bitirdikten sonra diğer From Software oyunlarını oynayayım dedim sadece Sekiro oynayabildim. :D Dark Souls garip bir oyun, beni içine çekemedi. Sekiro'nun ise parry mekaniğinin verdiği haz anlatılamaz. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana göre de en iyi FromSoftware oyunu Sekiro. Kılıçların çarpışırken çıkardıkları o ses... Muazzam. 😃 Fakat Dark Souls serisi de gayet iyidir hocam. Sadece içine girmesi diğer oyunlar kadar kolay olmuyor. Mesela Bloodborne oynarsanız onu da çok seversiniz. Çünkü daha hızlı ve daha modern hissettiriyor. Dark Souls Remastered ve 2 oynaması ve alışması en zorları. Özellikle 2. oyun hitbox sorunları falan derken cidden oynanmaz bir hal alıyor bazen. 2. oyunu büyücü olarak oynadım o yüzden. :)

Geri
Yukarı