Kasım ayında yapılan lise nakli ne zaman onaylanır?

storm51

Picopat
Daha fazla  
Kasım ayında yapılan liseler arası nakil aylık açıklanıyor. Bunu biliyoruz hepimiz. Şimdi 30 Kasım perşembe günü mü yoksa 1 Aralık cuma günü mü açıklanır? Yoksa kasımın son haftası olan cuma günü yani 24 Kasım cuma günü mü açıklanır? Bu 3 tarihten hangisinde açıklanacak yani bunu anlatmaya çalışıyorum.
A) 24 Kasım Cuma.
B) 30 Kasım Perşembe.
C) 1 Aralık Cuma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasım ayında yapılan liseler arası nakil aylık açıklanıyor. Bunu biliyoruz hepimiz. Şimdi 30 Kasım perşembe günü mü yoksa 1 Aralık cuma günü mü açıklanır? Yoksa kasımın son haftası olan cuma günü yani 24 Kasım cuma günü mü açıklanır? Bu 3 tarihten hangisinde açıklanacak yani bunu anlatmaya çalışıyorum.
A) 24 Kasım Cuma.
B) 30 Kasım Perşembe.
C) 1 Aralık Cuma.

A) çünkü ayın son cuma gününe denk gelmesi gerekiyor.

A) 24 Kasım Cuma.
B) 30 Kasım Perşembe.
C) 1 Aralık Cuma.

Benim de bölüm için nakil başvurum var sorduğumda ayın sonunda dediler ve nakiller cuma açıklanıyor büyük ihtimalle 1 Aralık cuma.

Yeni konular

Geri
Yukarı