Kasım'da 1 hafta tatil olacak mı?

Her hafta zaten 3 gün tatil yapıyor 12. sınıflar. Okullar da her an kapanabilir, dolayısıyla vermezler bence. :D
Ne kapanması, her gün açılma haberleri görüyoruz. Yakında üniversiteleri de açarlar.

Okullar da her an kapanabilir, dolayısıyla vermezler bence.
1603828981141.png

Kendiileri böyle diyor halbuki. Okulların kapalı olmasına. Peki uzaktan eğitim de bir eğitim değil midir? :D

Ne kapanması, her gün açılma haberleri görüyoruz. Yakında üniversiteleri de açarlar.
Gerçi o da doğru, MEB'in halkı iplediği yok. Ben en iyi ihtimal verdim. En sonunda topluca Corona olduğumuzda belki akılları başlarına gelir. Bizim sınıfta şu anda 1 kişi var Corona olan. Üzücü. :(
Eki Görüntüle 717219
Kendileri böyle diyor halbuki. Okulların kapalı olmasına. Peki uzaktan eğitim de bir eğitim değil midir? :D
Kesinlikle değildir bana göre. Çünkü anca 5 dakika ders işleyebiliyoruz, hocaların sürekli dersten düşmesi falan filan derken hiç bir şey anlamıyorduk. :D

Gerçi o da doğru, MEB'in halkı iplediği yok. Ben en iyi ihtimal verdim. En sonunda topluca Corona olduğumuzda belki akılları başlarına gelir. Bizim sınıfta şu anda 1 kişi var Corona olan. Üzücü. :(
Konuşamıyoruz da, malum Silivri soğuktur. :D

Geri
Yukarı