Kasımda askere gidilmeli mi?

Kesin, kesin, kesin... :)

Doğuda görev yapan tanıdığım poposu donarak, termal kameralarla teröristlerin yerlerin işaretleyerek nöbetlerini geçirirken İzmit'te yapan bir tanıdığım muzunu, çerezini yeyip hafta sonu komutanlarıyla halı saha yapıyordu.

Yani fark yok demek için, bayağı bir tecrübesiz olmak gerekiyor. Bu kadar belli etme.

Ahaha güldürüyorsun beni yukarıda yedek subay olarak 1 yıl yaptığımı yazıyorum zaten ve doğuda Diyarbakır'da da yaptığımı da yazdım. Ayrıca Konya, Isparta ve Malatya da eğitim için gittim. Bana tecrübesiz diyebilecek bir insan değilsin.

Tecrübesizsin demiyorum, yazdıkların tecrübesizlik örneği diyorum. Madem bu kadar tecrübelisin, o zaman yazdıkların tecrübenle tutsun :) 1 yıl da ne kadar büyük bir tecrübedir yarabbim, sanarsın yıllanmış bir asker diyor bunları :)

Bazı şeyleri bilmek için de yapmaya gerek yok, rahat ol. Askerliğin her tarafından tanıdığım var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı