Kaşıntının Sebebi Alerji Olabilir mi?

RobloxOyuncusu

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda başıma birkaç olay geldi alerjim olmasından şüpheleniyorum.
İlki cumaya gitmiştim ve çıktıktan sonra eve gelip kıyafetlerimi üzerimden atana kadar feci bir şekilde kaşındım.
İkincisinde kendi kitaplığımdan kitap alacaktım biraz arkalara gittim tozlu kitaplara yani onlara dokunduktan sonra yine çok feci bir şekilde kaşındım kendimi banyoya zor attım yani.
Üçüncüsünde AVM'de geziyordum biraz kıyafet deneyim dedim bir kıyafeti giydim ve sonra yine o kaşıntı başladı WC'ye gidip her yerime su döküp peçeteyle silince ancak geçti.
Bunların sebebi sizce ne olabilir?
Normal bir kaşınma değil yani sanki tüm vücudumdan sinyal geliyor gibi.

Her gün banyo yapıyorum bu arada onunla da alakası olduğunu düşünmüyorum.

Sedef hastalığınız olabilir, isterseniz bir araştırın. Aynı hastalık bende de var çünkü.

Bu aralar bu sanırım çok meşhur babaannem ve anannemde hastalandı sürekli kaşınmaya başladılar. 1'inin vücudu hep yaralarla doldu. Hastane alerji dedi iğne ile gönderdiler.

1 haftada iyileştiler.

İyileşme varsa sedef değildir, bu konuda bir şey diyemeyeceğim. Eğer sürekli oluyorsa, yani hiç geçmiyorsa isterseniz bir özel hastaneye gidin. Devlet hastanelerinde sürekli geçiştiriyorlar, o yüzden sürekli bir hastalığınız varsa devlette öğrenemeyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı