Kaspersky anti-virüs

:) Hayır demond scan çoğu AV programında olan bir özelliktir. Siz tarama yapmasanız bile o arka planda sistemi devamlı tarar. O yüzden AV programları sistemi daha çok yorar.
İndirdiğiniz dosyayı tarayıp, temp klasörünü taradığınızda sorun yoksa yoktur.

:) Hayır demond scan çoğu AV programında olan bir özelliktir. Siz tarama yapmasanız bile o arka planda sistemi devamlı tarar. O yüzden AV programları sistemi daha çok yorar.
İndirdiğiniz dosyayı tarayıp, temp klasörünü taradığınızda sorun yoksa yoktur.

Peki normal ayarlarda KAV' da demond scan açık mıdır?

Ayrıca son cümlenizi pek anlamadım.

Evet AV ve IS sürümlerinde bu ootomatik olarak açıktır.
Son cümlem, indirdiğin dosya indiğinde sağ tıkla scan yaparsan virüs yoksa, çalıştır'a gelip %temp% yazıp komple içini tararsan ve zararlı yoksa yoktur.(Kaspersky dahilinde)

Evet AV ve IS sürümlerinde bu ootomatik olarak açıktır.
Son cümlem, indirdiğin dosya indiğinde sağ tıkla scan yaparsan virüs yoksa, çalıştır'a gelip %temp% yazıp komple içini tararsan ve zararlı yoksa yoktur.(Kaspersky dahilinde)

İlginiz için teşekkürler yakında İDM kuracağım.

evet kardeşim engel olur sen İDM yi indir ben nasıl yapacağını söyleyeyim. Şöyle birşey var IDM tüm dosyayı indirirdikten sonda derhal kaspersky devreye giriyor indirdiğin dosyayı tarıyor içinde virüs varsa size bildirir silmek veya silmemek sana kalmış. tabi ilk önce IDM e kaspersky'ı antivirüs olarak tanıtacaksın sonra kaspersky IDM ile indireceğin herşeyi tarayarak indirir.

evet kardeşim engel olur sen İDM yi indir ben nasıl yapacağını söyleyeyim. Şöyle birşey var IDM tüm dosyayı indirirdikten sonda derhal kaspersky devreye giriyor indirdiğin dosyayı tarıyor içinde virüs varsa size bildirir silmek veya silmemek sana kalmış. tabi ilk önce IDM e kaspersky'ı antivirüs olarak tanıtacaksın sonra kaspersky IDM ile indireceğin herşeyi tarayarak indirir.

Nasıl tanıtacağız ayrıca Kaspersky otomatik silmiyor mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı