Kaspersky AV sitesi

ı love you

Hectopat
Az önce Kaspersky'nin bir sitesine girdim virüs Removal Tool kurmaya çalışıyordum. Sonra ise siteye girdim ve sanki bir USB sokmuşum gibi bir ses çıktı ve ekran siyah olup anlık çözünürlüğü gidip geldi. McAffe var bende sitenin yanında tik vardı. Sonra TotalVirus'tan da tarama yaptım zararsız çıktı site. Sizce bilgisayara virüs bulaşmış mıdır ne yapmam lazım? Site şuydu. Ağlıyacağım şimdi korkudan elim yağım titriyor.
www.kaspersky.com.au

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır bir şey yok sitede. Onun dışında önceden bulaşmış virüs varsa diye Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapıp emin olabilirsin, McAffe'den daha iyiler.

Siteden bir şey indirmediyseniz pek bir şey olacağını zannetmiyorum. Bilgisayarınızda virüs var mı yok mu tarama yapın hatta mümkünse format atın. Korkmaktansa tedbir almak daha iyi.

İşte bu sıkıntı olabilir. Nasıl açılmıyor?
Torrent vs. indiriyor musunuz? Virüs bulaşma ihtimali olan bir şey yaptınız mı hiç?
Setupa tıklıyorum açılmıyor. Viürs belirtisi falan yok bunun dışında. Öncesinde de bu soruyu sormuştum Wİndows Defender'den tarama yaptım dedim virüs Windows Defender'deri bozmuş dediler

Hocam bilgisayarınızda bir gariplik varsa ve pek önlem almadıysanız format en iyi çözüm. Format attıktan hemen sonra Kaspersky Total Security'e 1 aylık abone olun kullanın.

Hocam bilgisayarınızda bir gariplik varsa ve pek önlem almadıysanız format en iyi çözüm. Format attıktan hemen sonra Kaspersky Total Security'e 1 aylık abone olun kullanın.
Hocam Ben format atarım belki diye bir imaj almıştım acaba format attıktan sonra o imajı yüklersem gene mi virüslü olur PC?

Geri
Yukarı