Kaspersky bilgisayarı kilitledi

toekra

Hectopat
Yeniden yükleme yaptım ve aniden klavye mouse çalışmıyor kilit ekranındayım hiçbir şekilde çalışmıyor, açılırken F8 ya da BIOS girebiliyorum fakat geri yükleme dosyam yok ve format atamam. Bilgisayarda çok önemli dosyalar var ne yapabilirim güvenli modda bile çalışırken şifre istediği için o da çalışmıyor 2. kullanıcıya geçsem çalışır diye düşünüyorum sanırım Kaspersky ne yaptı anlamadım internette İngilizce Türkçe hiç çözüm bulamadım. CMD ile yapabileceğim bir şey var mı?

Evet diski silme yeter ki. Aynı diske ikinci Windows kurarsan eski Windows'un diski açtığında windows.old olarak görünür. Rfind gibi bir program ile de ikinci sistemi boot menüsünde gösterebilir ve açabilirsin. Onarım içindi yanlış hatırlamıyorsam programın amacını da.

Teşekkürler biraz daha çözüm önerisi bekleyeceğim eğer olmazsa bunu yaparım.

Evet diski silme yeter ki. Aynı diske ikinci Windows kurarsan eski Windows'un diski açtığında windows.old olarak görünür. Rfind gibi bir program ile de ikinci sistemi boot menüsünde gösterebilir ve açabilirsin. Onarım içindi yanlış hatırlamıyorsam programın amacını da.

Gelişmiş seçenekler kısmında bu bilgisayarı sıfırla var sanırım o direkt sıfırlıyor değil mi?

Maalesef sorun çözülmedi fark ettim ki Kaspersky silince de sorun çözülmüyor ve yeni bir Windows kurma aracı açılmıyor sanırım bilgisayarın içinden geçti aşırı sinirliyim CMD'ye girip notepad.exe yazarak dosyalara erişebildiğimi fark ettim Görev Yöneticisi'ni de açabiliyorum önereceğiniz bir çözüm var mı bir hizmeti kapatmak ya da bir dosyayı silmek gibi?

Evet orayla uğraşmayın ama siz.

Windows 11 ISO, Media Creation Tool aynı zamanda Windows 10 hepsinin araçlarını denedim ama BIOS'ta boot override kısmında seçtiğimde tekrar aynı yere atıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı