Kaspersky Blitz'de trojan buldu

ahmetr691

Hectopat
Yer
Soul Society
Daha fazla  
Geçenlerde Valorant için Blitz yükledim. Kurulumu yaparken Kaspersky Blitz'de Trojan virüsü buldu. Hemen sildi, bilgisayarı full kontrol etti vs.

Blitz'i kullanmak istiyorum ancak bu virüs yüzünden indirmekten korkuyorum. Bir daha yeniden başlat falan uzun sürer.

Bir iki konuya baktım, herkes kendi sitesinden mi indirdin diye sormuş konu sahibine. Soracak olanlar için söyleyeyim evet kendi sitesinden indirdim.

Çok heyecanlandım, biraz aceleye geldi. Hemen yeniden başlatıp bilgisayarı full tarattım. Sizce indirmeli miyim?

O zaman kapatıp yüklesem olur?
Hocam bir indirin yeniden, sonra yine taratıp bakın. Eğer yine bulursa virüs neyi karantinaya aldığına bakın. Sonra nedir ne değildir araştırın derim. Bazen yazılımsal durumlardan ötürü saçma şeyleri virüs olarak saptayabiliyor AV'ler.

Hocam bir indirin yeniden, sonra yine taratıp bakın. Eğer yine bulursa virüs neyi karantinaya aldığına bakın. Sonra nedir ne değildir araştırın derim. Bazen yazılımsal durumlardan ötürü saçma şeyleri virüs olarak saptayabiliyor AV'ler.
Tamam denerim, teşekkürler.

Geçenlerde Valorant için Blitz yükledim. Kurulumu yaparken Kaspersky Blitz'de trojan virüsü buldu. Hemen sildi, bilgisayarı Full kontrol etti vs.

Blitz'i kullanmak istiyorum ancak bu virüs yüzünden indirmekten korkuyorum. Bir daha yeniden başlat falan uzun sürer.

Bir iki konuya baktım, herkes kendi sitesinden mi indirdin diye sormuş konu sahibine. Soracak olanlar için söyleyeyim evet kendi sitesinden indirdim.

Muhtemelen LoL-Valorant'ın dosyalarına erişebildiği için false positive vermiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı