Kaspersky deneme süresi doldu

whisper21

Hectopat
Merhaba ben Kaspersky Free'yi kurdum. 1 ay Premium deneme verdi şimdi PC'yi açtığımda süresi dolacak diye bir şey çıktı şu an unuttum iki seçenek vardı biri Premium al diğeri yoksaydı galiba. Ben bir bakayım diye girdim paralı çıktı bir de şöyle bir şey söyledi eğer yükseltmezseniz sizin için Defender uygulamasını kuracağız dedi şimdi ben o seçenekleri kaçırdım satında almayacağım ne olacak acaba? PC'yi yeniden mi başlatayım Defender'i kuracak mı?

Merhaba ben Kaspersky Free'yi kurdum. 1 ay Premium deneme verdi şimdi PC'yi açtığımda süresi dolacak diye bir şey çıktı şu an unuttum iki seçenek vardı biri Premium al diğeri yoksaydı galiba. Ben bir bakayım diye girdim paralı çıktı bir de şöyle bir şey söyledi eğer yükseltmezseniz sizin için Defender uygulamasını kuracağız dedi şimdi ben o seçenekleri kaçırdım satında almayacağım ne olacak acaba? PC'yi yeniden mi başlatayım Defender'i kuracak mı?
Ücretsiz sürüme geçersiniz.

Süre bitince otomatik Free lisansa geçer. Eğer geçmez ise lisans bölümünü kontrol edin. Orada yenile butonu yer alır. Ona basarak 365 gün daha kullanabilirsiniz.

Durumu güncelle yazıyor o mu acaba?

Denemesi bitince korumayı Defender'e bırakır kendisi pasife geçer.

Defender ayarlarını nereden yapıyoruz güncelleme falan hiç anlamıyorum Avast'ı yükleyeceğim yoksa.

Durumu güncelle yazıyor o mu acaba?

Hocam lisans sayfasına bakınız. Orada yer alıyor olmalı.

Örnek:

1619453936227.png

Yeni konular

Geri
Yukarı