Kaspersky Discord için uyarı veriyor

Oguz7144

Hectopat
Makaleler
1
İlk defa Discord'a girerken böyle bir uyarı alıyorum. Önceden ekranın üst tarafından bir pop-up iner bu uygulama Mic kullanıyor derdi. Şu an böyle bir uyarı verdi acaba nedir bu?

1706198381202.png

Dosya Ekleri

• 1706198284704.png
    1706198284704.png
    32,1 KB · Görüntüleme: 16
İlk defa Discord'a girerken böyle bir uyarı alıyorum. Önceden ekranın üst tarafından bir pop-up iner bu uygulama Mic kullanıyor derdi. Şu an böyle bir uyarı verdi acaba nedir bu?

Eki Görüntüle 2096592
Bu ufak bir uyarı sadece. Bende kapalı bunlar. Bu arada Kaspersky lisansınız hangi üyelikte? Ben Vatan Bilgisayar'dan 4 yıllık üyelik aldım ama benimki Internet Security olarak gözüküyor. Plus olarak gözükmesine takıldım.

Bu ufak bir uyarı sadece. Bende kapalı bunlar. Bu arada Kaspersky lisansınız hangi üyelikte? Ben Vatan Bilgisayar'dan 4 yıllık üyelik aldım ama benimki ınternet Security olarak gözüküyor. Plus olarak gözükmesine takıldım.

Plus üyeliği aldım ben içinde hepsi vardı sanırım int Security dahil.

Seni sadece uyarıyor kameranı ve mikrofonunu kullanıyor diye sıkıntı yok.
Mic kullanmak için izin isteyebilir ama kamera neden ya ? o saçma geldi.

Bu ufak bir uyarı sadece. Bende kapalı bunlar. Bu arada Kaspersky lisansınız hangi üyelikte? Ben Vatan Bilgisayar'dan 4 yıllık üyelik aldım ama benimki Internet Security olarak gözüküyor. Plus olarak gözükmesine takıldım.
Kapalıyken discordda mic kullanmanız mümkün oluyor mu ki ?

Geri
Yukarı