Kaspersky format sonrası kurulmuyor

musti9784653

Hectopat
Az önce bilgisayarıma format attım Kaspersky yeniden yükledim fakat lisansımı kabul etmıyor lisans sorunu var ve sizi verilen etkinleştirmeyi aştınız diyor. Programı kullanamıyorum daha 280 günüm var ne yapmalıyım yardım eder misiniz? Ekran görüntüleri aşağıda.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    12,2 KB · Görüntüleme: 59
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    55 KB · Görüntüleme: 59
Az önce bilgisayarıma format attım Kaspersky yeniden yükledim fakat lisansımı kabul etmıyor lisans sorunu var ve sizi verilen etkinleştirmeyi aştınız diyor. Programı kullanamıyorum daha 280 günüm var ne yapmalıyım yardım eder misiniz? Ekran görüntüleri aşağıda.
Lisansınız orijinal ve size ait değil mi? Bir de diğer bilgisayarda aktif kaldığı için etkinleştiremiyor olabilirsiniz.

Kaspersky desteğe yaz.

Hocam, aldığınız lisans 1 bilgisayar içinse, yani 1 kerelik içinse, kayıtlı olan Kaspersky hesabınıza girin lisans gelecektir. Ama ondan başka olamaz diye biliyorum. Kaspersky desteğe yazmanızı öneririm.

Hocam 1 yıl 1 cihaz ben bu lisansı aldıktan sonra yaklaşık 4-5 kere format atmak zorunda kaldım o zaman sorun cıkmıyordu ama bu formattan sonra böyle oldu anlayamadım.

Format atmadan önce My Kaspersky hesabınıza girin, oradan cihaz ile bağlantısını kesin.

1- Üst menüde Cihazlar'ı tıklayın, cihazlarınız listelenir.
2- Cihazı seçin, o cihazla ilgili bilgiler görünür.
3- Sol tarafta en altta "Cihazın bağlantısını kes"i tıklayın.
Cihaza kurulu Kaspersky uygulamalarının da hesabınızla bağlantısı kesilir.
Format attıktan sonra Kaspersky uygulamalarını kurup oturum açabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı