Kaspersky Free işe yarar mı?

İşe yarar tabii. Yanına bir de ESET Online scanner yüklersen ve arada tam tarama yaparsan tadından yenmez. İstersen BitDefender Free de bakabilirsin.

Şu an çoğu antivirüs programların da indirim var. Kaspersky'de çok pahalı değil. Norton da güzel indirim var 70 TL falan temel paketi.

Ya da trend Micro alabilirsin 3 kullanıcı 1 yıllık 80 TL.

Canlı koruma olmaması beni soğutan kısmı ücretsiz halinin. Eğer canlı korumalı bir şey istiyorsan Avira iyidir fakat Kaspersky tarama yaptın mı virüsü siler atar.

Ben 1 yıllık (1 cihaz) premium paketini satın aldım çok memnunum. Dışarı çıkıp yemek yiyeyim desen zaten bu kadar ödersin. Bir gün evde ye 1 yıl premium hizmet al. 😊

Kaspersky Premium
Sen bu kafayla zengin mengin olamazsın, aynen kanka birikim yap tasarruf yap... Kaspersky on numara antivirüstür yanına da MalwareBytes çaktın mı tamamdır hocam zırh gibi olur bilgisayar.

Sen bu kafayla zengin mengin olamazsın, aynen kanka birikim yap tasarruf yap... Kaspersky on numara antivirüstür yanına da Malwarebytes çaktın mı tamamdır hocam zırh gibi olur bilgisayar.

Hocam iyi misin sen? Zengin olmak falan hiç girmeyeceğim konudan alakasız olduğu için. Sadece Premium'u almasını tavsiye ettim. Bir rahatsızlığın varsa lütfen tıbbi destek al. Senin adına endişeleniyorum. İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı