Kaspersky Free RAR tarama sonuçları güvenilir midir?

PES 15 indirdim korsan ve RAR'a sağ tıklayıp Kaspersky ile tarattım. 71 tane dosya taradı ve 0 tehdit buldu. Kurayım mı oyunu?

Hocam sosyalde gördüğünüz PES 15'i indirdiyseniz onda virüs yok Kaspersky ile taramıştım 0 tehdit bulduğuna göre güvenilir kurabilirsiniz.

Şifresiz direk giriliyor.

Hocam bir anda bildirim geldi böyle diyor bu nedir?Eki Görüntüle 2088447

False positive olabilir dosyayı VirusTotal'e atın Kaspersky bile bazen yanılabiliyor zararlı olduğunu pek düşünmüyorum Kaspersky büyük ihtimalle şüpheli dosyayı silmiştir.

Hocam sosyalde gördüğünüz PES 15'i indirdiyseniz onda virüs yok Kaspersky ile taramıştım 0 tehdit bulduğuna göre güvenilir kurabilirsiniz.

False positive olabilir dosyayı VirusTotal'e atın Kaspersky bile bazen yanılabiliyor zararlı olduğunu pek düşünmüyorum Kaspersky büyük ihtimalle şüpheli dosyayı silmiştir.
Hocam çöz dedim hiçbirşey yapamadı ordaki simge dönüp durdu bende direk kaspersky'ide pes'ide sildim.

Hocam çöz dedim hiçbirşey yapamadı ordaki simge dönüp durdu bende direk kaspersky'ide pes'ide sildim.
Kaspersky neden siliyorsunuz? Yanlış bir davranış. Geri kurmalısınız veya alternatif yazılım kullanacaksanız onu kurun. Sistemi boşta bırakmayın.

Hocam pes 15 indirdim kaspersky yüklüyken. Tarattım temiz çıktı. Setup dediğimde ise rusça bir setup ekranı karşıladı beni daha önce hiç görmediğim. Dili ingilizce yaptım. Kurulmaya başladı yüzde 5 şu an. Bir problem olsa kaspersky durdururdu heralde.

HocAm PES 15 indirdim Kaspersky yüklüyken. TArAttım temiz çıktı. Setup dediğimde ise Rusça bir setup ekrAnı kArşılAdı beni dAhA önce hiç görmediğim. Dili İngilizce yAptım. KurulmAyA bAşlAdı yüzde 5 şu An. Bir problem olsA Kaspersky durdururdu herhAlde.

PES 15'i indirdiğiniz yere bağlı hocam virüssüz olabilir Kaspersky durdurmadıysa.

PES 15'i indirdiğiniz yere bağlı hocam virüssüz olabilir Kaspersky durdurmadıysa.
Valla gece indirirken uykum geldi kurulumuda 20 dakika gösteriyordu o yüzden iptal ettim. Kaspersky durdurmadı ama birazdan kuracağım. Setup'da antivirüsü kapatın diyor ama kapatmıcam. Ama şimdiye kadar kaspersky durdurmadı.

Vallahi gece indirirken uykum geldi kurulumuda 20 dakika gösteriyordu o yüzden iptal ettim. Kaspersky durdurmadı ama birazdan kuracağım. Setup'da antivirüsü kapatın diyor ama kapatmayacağım. Ama şimdiye kadar Kaspersky durdurmadı.

Anti virüsü kapatın demesinin sebebi bazı anti virüsler DLL ve crack dosyalarını virüs olarak görebiliyorlar ama Kaspersky'da böyle bir durum yaşamazsınız diye düşünüyorum. Kurulum bittikten sonra eğer crack klasörü varsa içindekileri oyunu kurduğunuz yere atın yoksa oyun açılmayabilir.

Anti virüsü kapatın demesinin sebebi bazı anti virüsler DLL ve crack dosyalarını virüs olarak görebiliyorlar ama Kaspersky'da böyle bir durum yaşamazsınız diye düşünüyorum. Kurulum bittikten sonra eğer crack klasörü varsa içindekileri oyunu kurduğunuz yere atın yoksa oyun açılmayabilir.
Hocam kurmaya başladım yüzde 5 şu an 50 dakika gösteriyor ama oyun 10GB. Yüzde 40 işlemci kullanıyor setup hayırlısı bakalım.

Hocam indirdim kurdum ve kuruldukdan 5 dk sonra kaspersky uyarı verdi reklam yazılım tespit edildi diye bende çöz ve yeniden başlat dedim. Öyle dedikten bir kaç dakika sonra sistemdeki ekran gitti ve öyle kaldı pc kapanmıyordu bende arkadan kapattım. Açtığımda düzelmişti kalan artık pes dosyalarını sildim. Şu anda bir problem gözükmüyor.

Son düzenleme:
Hocam kurmaya başladım yüzde 5 şu an 50 dakika gösteriyor ama oyun 10GB. Yüzde 40 işlemci kullanıyor setup hayırlısı bakalım.

Hocam indirdim kurdum ve kuruldukdan 5 dk sonra Kaspersky uyarı verdi reklam yazılım tespit edildi diye bende çöz ve yeniden başlat dedim. Öyle dedikten birkaç dakika sonra sistemdeki ekran gitti ve öyle kaldı PC kapanmıyordu bende arkadan kapattım. Açtığımda düzelmişti kalan artık pes dosyalarını sildim. Şu anda bir problem gözükmüyor.

Geçmiş olsun hocam konuyla alakasız olduğunu biliyorum ama oyunu nereden indirmiştiniz hocam indirdiğiniz site sıkıntılıdır reklam yazılımı koyabiliyor Kaspersky zaten siler basit reklam yazılımlarını iyi ki silmişsiniz.

Geri
Yukarı