Kaspersky Free sürüm

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Halihazırda kullanmış olduğum Norton Security'nin lisans süresi bitti ve yeni bir antivirüs programı arıyorum. Kaspersky Free bunu için iyi olur mu? Bir de kurulum dosyasında Kaspersky Security network adlı bir şey için onay istiyor bunun için onay verirsem ne olur bilgilendirirseniz memnun olurum.

Bahsettiğim kısım bu.

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-24_190102.png
    resim_2020-10-24_190102.png
    409,2 KB · Görüntüleme: 64
Ben şahsi fikirlerimi belirteyim hocam. Free sürümünü kullandım 30 günlük. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bilgisayarı taramak istedim tam 2 gün boyunca detaylı taramayı bitiremedi. Ve bilgisayarda ki virüsleri bulamıyor diyebilirim. Kaspersky Security network ise bildiğim kadarı ile kullanmış olduğun ağın güvenliğini sağlıyor.

Ben şahsi fikirlerimi belirteyim hocam. Free sürümünü kullandım 30 günlük. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bilgisayarı taramak istedim tam 2 gün boyunca detaylı taramayı bitiremedi. Ve bilgisayarda ki virüsleri bulamıyor diyebilirim. Kaspersky Security network ise bildiğim kadarı ile kullanmış olduğun ağın güvenliğini sağlıyor.

Peki önerebileceğiniz bir yazılım var mı? Alacak param olsa direkt yıllık üyelik alacağım ama işte yok.

Peki önerebileceğiniz bir yazılım var mı? Alacak param olsa direkt yıllık üyelik alacağım ama işte yok.

Hocam daha önce ESET nod32 kullanmıştım. Aslında bundan gayet memnun kalmıştım. Ama Kaspersky önerdikleri için yükleyip kullanmıştım. Yani ESET nod32 kullanabilirsiniz. O da 30 günlük deneme sürümü veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı