Kaspersky Google'da arama yapmamı engelliyor

Google'da arama yaparken Kaspersky bunu gösteriyor. Hiçbir şey araştıramıyorum.

1606378648914.png

Daha önceden de Google'da arama yaparken böyle bir şey çıkıyordu.

1602500725279.png

VPN açık değil. Complete İnternet Repair işe yaramıyor. Sistemi tarattım herhangi bir şey yok. Sorun ne olabilir?

Bu ekran karşına geldiği zaman "Ayrıntıları göster" kısmına tıklayıp "gelişmiş ayarlar" seçeneğinin yanında "siteye devam et" gibi bi seçenek olması lazım. Siteye devam edebilirsin ama geçici bi çözüm olacaktır.

Gri renkte gözle kolay görünmeyen ama altı çizili biçimde bi yazı şeklinde bi yerlerde olması gerek. Dün aynı sorunu müdürüm yaşadı ve bu şekilde çözdüm.

Gri renkte gözle kolay görünmeyen ama altı çizili biçimde bi yazı şeklinde bi yerlerde olması gerek. Dün aynı sorunu müdürüm yaşadı ve bu şekilde çözdüm.

Bu web sitesinin sertifikalarından en az biri geçersiz, bu nedenle gerçekliğini garanti edemiyoruz. Bu, web sitesi sahibi sertifikayı zamanında güncellemediğinde veya web sitesi dolandırıcılar tarafından oluşturulmuş sahte bir siteyse gerçekleşir. Böyle bir web sitesini ziyaret etmek sizi saldırılara karşı daha savunmasız hale getirir.
Bu web sitesini ziyaret etmekten Kaspersky güvenliği ile korundunuz. Hiçbir risk almadan bu pencereyi kapatabilirsiniz.
Tespit edildi: 26.11.2020 11:57:03 Ayrıntıları gizle
URL: www.google.com
Neden: Geçersiz sertifika adı. Ad izin verilenler listesinde değil veya açıkça hariç tutulmuş. Sertifikayı görüntüle

Bundan başka tıklanabilen herhangi bir şey yok.

Bu web sitesinin sertifikalarından en az biri geçersiz, bu nedenle gerçekliğini garanti edemiyoruz. Bu, web sitesi sahibi sertifikayı zamanında güncellemediğinde veya web sitesi dolandırıcılar tarafından oluşturulmuş sahte bir siteyse gerçekleşir. Böyle bir web sitesini ziyaret etmek sizi saldırılara karşı daha savunmasız hale getirir.
Bu web sitesini ziyaret etmekten Kaspersky güvenliği ile korundunuz. Hiçbir risk almadan bu pencereyi kapatabilirsiniz.
Tespit edildi: 26.11.2020 11:57:03 Ayrıntıları gizle
URL: www.google.com
Neden: Geçersiz sertifika adı. Ad izin verilenler listesinde değil veya açıkça hariç tutulmuş. Sertifikayı görüntüle

Bundan başka tıklanabilen herhangi bir şey yok.
"Sertifikayı görüntüle" kısmına da tıkladınız sanırım doğru mudur?

Discord kullanıyorsanız "rosé#1111" eklerseniz ekran paylaşımı ile yardımcı olabilirim. İstek gönderince kullanıcı adınızı belirtirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı