Kaspersky güvenilir mi?

1 yıl sonra BitDefender geçeyim mi?

O zaman koruma durumlarinin ne olacagini ben bilemem, Allah bilir.

Ama su an BitDefender, Norton ve ozellikle ESET daha iyi bir tercih. Kaspersky duzenini degistirince dusmustu en son.

Herkesin neden Kaspersky'ı beğenmediğini veya iyi pek bir şey yok dediğini anlamadım. Antivirüs programları hakkında bilgiye sahip değilim ancak YouTube'da Can Değer 'in videosunu izlemiştim. Kaspersky ev kullanıcıları için çok sağlam bir antivirüs programı demişti. Nedenlerini de anlatıyor izlemeni, en azından fikir oluşturması açısından tavsiye ederim.

Youtube:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkesin neden Kaspersky'ı beğenmediğini veya iyi pek bir şey yok dediğini anlamadım. Antivirüs programları hakkında bilgiye sahip değilim ancak YouTube'da can değer'in videosunu izlemiştim. Kaspersky ev kullanıcıları için çok sağlam bir antivirüs programı demişti. Nedenlerini de anlatıyor izlemeni, en azından fikir oluşturması açısından tavsiye ederim.

Zamanla guvenlik yazilimlarin koruma duzeyleri degisebilir, Kaspersky gorunum, daha dogrusu yeni uygulamaya gecince korumalari dustu. O yuzden BitDefender daha iyi bir tercih.

Zamanla guvenlik yazilimlarin koruma duzeyleri degisebilir, Kaspersky gorunum, daha dogrusu yeni uygulamaya gecince korumalari dustu. O yuzden BitDefender daha iyi bir tercih.

Kesinlikle, güvenlik yazılımları zamanla sunduğu özellikleri ve politikalarını değiştirebiliyor güncelleyebiliyorlar. Ama hâlâ diğerlerine göre Kaspersky'nin ev kullanıcısı için çok iyi bir antivirüs olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı