Kaspersky hariç, hafif ve ücretsiz Antivirüs önerisi

Bitdefender Free.
Avira Free.
Comodo Internet Security.

Arasında kaldım. Comodo'nun 2019 yılından beri AV-Test'e katılmaması ve tamamen tüm özellikleri ile ücretsiz olması kıllandırmıyor değil. Bitdefender ve Avira Free'nin ise internet korumasını merak ediyorum.

Bitdefender Free.
Avira Free.
Comodo ınternet Security.

Arasında kaldım. Comodo'nun 2019 yılından beri av-test'e katılmaması ve tamamen tüm özellikleri ile ücretsiz olması kıllandırmıyor değil. Bitdefender ve Avira Free'nin ise internet korumasını merak ediyorum.

Avira mı?
Biraz takip edin ya birazcık böyle girin YouTube'da test izleyin bu kadar zor değil.
Bitdefender hafif değil ama sağlam yazılımdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bitdefender Free.
Avira Free.

Arasında kaldım. Comodo'nun 2019 yılından beri AV-Test'e katılmaması ve tamamen tüm özellikleri ile ücretsiz olması kıllandırmıyor değil. Bitdefender ve Avira Free'nin ise internet korumasını merak ediyorum.
Kardeşim adam Kaspersky kullanamiyorum abi diyor. Siz "bötdöföndör kölön öğbö" böyle birşey var mi ya?

Bitdefender Free.
Avira Free.

Arasında kaldım. Comodo'nun 2019 yılından beri av-test'e katılmaması ve tamamen tüm özellikleri ile ücretsiz olması kıllandırmıyor değil. Bitdefender ve Avira Free'nin ise internet korumasını merak ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bitdefender Free.
Avira Free.

Yukarı da verdiğim testleri de izleyiniz.
Duydum "açaba". Bunun hakkında söylemek istediğin bir şey mi var?

Şimdi Avast AVG'yi satın aldığından Avast'dan bir farkı yok şu anda aynı veri tabanıyla birlikte her şeyi aynı kullanırsanız görürsünüz ve YouTube'deki test videolarını izleyerek.

Bitdefender Free.
Avira Free.

Bitdefender Free'yi şahsen hiç denemedim fakat diğer ikisini de önermiyorum. CIS imzaları yetersiz ve davranışsal tespitine yarayan VirusCope o kadar da etkili değil gördüğüme göre. Auto-Containment ile kısıtlama ve sanallaştırma ilkeleri uygulayacak ve olası sorunlar ile baş edebilecekseniz sisteminizi gayet korunaklı bir hale getirmeniz de mümkün tabii.

@Arda KC

Screenshot_21.png

Veri, antivirüs programından değil, tarayıcıya yüklenen Avast eklentisinden toplanıyordu. Bu da pek bilinmeyen bir şey.

Son düzenleme:
Burada yazdıklarımda bir yanlış yok ben zaten şu anda burada Comodo'yu bu şekilde anlatmadım hafif bir antivirüsdür Comodo antivirüs ve sizin dediğiniz sıkıntılar çok sorun teşkil etmez
Burada arkadaş hafif antivirüs önerin demiş bende hafif ve iyi bir antivirüs önerdim chomar iyi bir antivirüs değil Norton ücretli bir antivirüs Bitdefender ise ağır bir antivirüs buradakıların benden hiç bilgisi yok onlara neden bir şey demiyorsunuzda direk bana karşı çıkıyorsunuz?

Burada yazdıklarımda bir yanlış yok ben zaten şu anda burada Comodo'yu bu şekilde anlatmadım hafif bir antivirüsdür Comodo antivirüs ve sizin dediğiniz sıkıntılar çok sorun teşkil etmez
Burada arkadaş hafif antivirüs önerin demiş bende hafif ve iyi bir antivirüs önerdim chomar iyi bir antivirüs değil Norton ücretli bir antivirüs Bitdefender ise ağır bir antivirüs buradakıların benden hiç bilgisi yok onlara neden bir şey demiyorsunuzda direk bana karşı çıkıyorsunuz?
Bu konudaki söylediklerinizin çoğuna karşı çıkmıyorum zaten. Bölümün hali böyle, başka mesajlarımda da dile getirdim. Agresif olmamın sebebi daha önceden de birçok kez tartışmamız olabilir.

Siz benim dediklerimiz dikkate alınmamasını söylemişsiniz ama benim yazdığım bilgiler onlardan daha bilgin eğer dikkate alınmayan kişiler varsa onlarda bu konuya ücretli antivirüs önererek antivirüs hakkında hiç bilgisi olmayarak sitesinde yazan bilgiye göre burada antivirüs önerisi yapan insanlardır.
Bu dediğiniz bence çok yanlış.

Bu konudaki söylediklerinizin çoğuna karşı çıkmıyorum zaten. Bölümün hali böyle, başka mesajlarımda da dile getirdim. Agresif olmamın sebebi daha önceden de birçok kez tartışmamız olabilir.

Geri
Yukarı